Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Děsivá rodinná tragédie: Muž nejprve zabil své příbuzné, poté spáchal sebevraždu!

Děsivá rodinná tragédie: Muž nejprve zabil své příbuzné, poté spáchal sebevraždu!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
V Louisianě byli v domě nalezeni čtyři mrtví včetně dvou dětí. Strůjcem celého masakru má být otec rodiny, který spáchal sebevraždu.

Hrozivý nález čekal teenagerku z americké Louisiany, když se vracela domů z výletu. Celou svou rodinu, včetně matky Kelli (40), nevlastního otce Davida (46) a dvou nevlastních bratrů Liama (2) a Cadena (4), našla mrtvou!

Ještě hrozivější je ale výsledek policejního vyšetřování. Podle něj měl být totiž vrahem sám David, který nejprve ubodal své příbuzné a poté zabil sebe. Vražedná zbraň byla nalezena vedle jeho mrtvého těla.

Sousedé a známí rodiny jsou ze strašlivého mordu šokovaní. Muž byl podle nich bezproblémový a se svými blízkými měl dobré vztahy. "Nikdy bych do něj neřekla, že by byl něčeho takového schopen. Byl to dobrý člověk a s Kelli byl šťastný," nechala se slyšet kamarádka náctileté dívky. Jinak však už o Davidovi mluví policejní záznamy.

Ještě před společným životem byl muž usvědčen z útoku na Kelli, potyčky se zákonem měl taky kvůli užívaní anabolických steroidů Před Kelli měl manželku, s níž se za velmi bouřlivých okolností v roce 2012 rozvedl.

Zdá se tedy, že se pod slupkou dokonalé rodiny odehrávalo drama, které mělo bohužel velmi tragické následky.

Související články

Další články