Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Děsivá proměna Jitky Čvančarové ve filmu Nabarvené ptáče: Na červeném koberci ohromila dekoltem

+ Dalších 10 fotografií
proměna
Jedna z nejtalentovanějších a nejobdařenějších českých hereček Jitka Čvančarová (41) ztvárnila jednu z rolí v kontroverzním snímku Nabarvené ptáče, který uvedl filmový festival v Benátkách. Zatímco ve filmu prošla herečka opravdu výraznou proměnou a prakticky byste ji nepoznali, na červeném koberci zazářila. Jitka oblékla model, který lahodil její postavě a navíc dala na odiv své bujné vnady.

Herečka Jitka Čvančarová (41) ozdobila premiéru kontroverzního českého filmu Nabarvené ptáče, který uvedl filmový festival v Benátkách. Mezi účastníky nechyběl režisér Václav Marhoul a dětský herec Petr Kotlár.

Oblíbená český herečka ztvárnila ve filmu roli bláznivé vesnické nymfomanky a změnila se k nepoznání. Špinavá a v roztrhaných šatech působí ve filmu opravdu děsivě. Na červeném koberci ale zazářila.

Jitka Čvančarová tak nadchla všechny české fanoušky, kteří doufali, že zazáří už na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech. Herečka ovšem letos ve Varech předvedla model, který prakticky nic neodhaloval.

Na červeném koberci v Benátkách to ale napravila. Půvabná herečka byla nepřehlédnutelná a předvedla červené šaty s pořádným dekoltem. Opět se ale na sociálních sítích našli škarohlídi, kteří Čvančarovou pořádně zkritizovali. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články