Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Děsivá bilance včerejšího požáru hotelu v centru Prahy: 4 mrtví a desítky zraněných

Na místě jsou všechny záchranné složky.
Zdroj: Twitter
K požáru došlo v Náplavní ulici kousek od Jiráskova mostu a Masarykova nábřeží. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu. Požár má na svědomí dva lidské životy a další dva cizinci zemřelo po převozu do nemocnice. Jednalo se o tři mladé ženy a jednoho muže z Německa a Jižní Koreje.

Nedaleko Jiráskova mostu hořel v sobotu večer hotel Eurostars David. Na Twitteru záchranáři uvedli, že na místě bylo 40 zraněných a celou budovu evakuovali. Na místo záchranáři a hasiči dle Twitteru poslali 4 sanitky, 2 vozidla RV s doktory, inspektora provozu a vůz Atego, který slouží k ošetření většího počtu zraněných. Rovněž aktivovali traumaplán.

Většina hostů byla uvězněna v pokojích a nezbývalo jim nic jiného než vylézt na parapety oken a volat o pomoc. Podle informací na místě zemřely dvě osoby a další tři osoby byly oživovány, protože se nadýchaly nebezpečného kouře.

Bohužel dnes ve Všeobecné fakultní nemocnici zemřel na následky zranění třetí a čtvrtý člověk. Portálu Blesk.cz to potvrdil tiskový mluvčí zdravotnického zařízení Michal Schneider.

Související články

Další články