Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Deset jasných znamení, že randíte s idiotem!

Idiot

Ještě jste nebyli ani minutu spolu o samotě, ale vy už jste do něj totálně hotová. Víte přesně, jak bude chutnat a vypadat váš svatební dort a do jaké školy dáte vaše společné děti. To je sice super, ale stejně vám doporučujeme po čas vašeho vrkání sledovat, zda se vlastně nechová jako totální idiot.

1. Vyžaduje sex na prvním rande.

Ještě vám v restauraci nedonesli ani předkrm a frajer už má sexistické narážky. Pokud vám taky nejde jen o pár nocí, po večeři se odeberte domů. Sama.

2. Nedává vám pocit jedinečnosti.

Váš vyvolený by vám měl vsugerovat, že jste ta nejkrásnější, nejchytřejší a nejúžasnější žena na celém širém světě, i za cenu, že to bude strašná lež.

3. Neváží si vás.

Kamarádi, fotbal, jeho matka, práce, pak dlouho nic a pak vy. Neexistuje. Aspoň mezi to čutání a svou budoucí tchyni se musíte protlačit.

4. Flirtuje s jinými.

Buran, co si dokazuje, že má na výběr. Ukažte mu prostředníček, otočte se na podpatku a mazejte od něj.

5. S mobilem na věčné časy a nikdy jinak.

Datluje v kině, od romantické večeře odbíhá telefonovat, třikrát za minutu kontroluje, jestli mu někdo nelajknul fotku na Facebooku. Takovému muži se, tušíme, říká kretén.

6. V posteli se nepředře.

S chlapcem, který je líný dát vám pořádně co proto, neztrácejte ani minutu. Partnerství se staví hlavně na sexu, to je bez debat.

7. Slepičí prdelka.

O vašem včerejším sexu na balkóně s prasečí maskou na hlavě už dneska ví šéf, matka, i celý nohejbalový tým, ve kterém váš drahý hraje. Paráda.

8. Nespolehlivec.

Že má muž držet svoje slovo za všech okolností, chodit včas a být kolem vždycky, když je to potřeba, je snad samozřejmost.

9. Vyčůránek.

Při placení v restauraci nevyžaduje účet napůl, ale nechá vás, abyste ho zaplatila rovnou celý.

10. Používá tyhle věty:

„Ty chceš jít v tomhle?“

„Maminka říkala…“

„Bejvalá říkala…“

„Vážně tohle všechno sníš?“

„Kdy už budeš?“

„Krávo.“

Související články

Další články