Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na úterý: Raci ukážou svůj potenciál, Váhy bude přivádět práce k šílenství

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Už víte, co si hvězdy připravily právě pro vás na úterý 20. 9. 2022? Pomalu opouští Slunce bojovnou Pannu a vchází do nerozhodných Vah. Co v tomto období, které přinese mnoho rozporuplných energií, čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nezvládnete to sami, dovolte druhým, aby vám pomohli. Pokud se občas spolehnete i na své okolí, hned vám bude lépe na duši. I hrdinové mohou selhat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nedovolte druhým, aby vám mluvili do života. Je až s podivem, jak jste se nechali strhnout a prahnete po uznání. Člověk se ale šťastným stává, když to dovolí sám sobě, nikoliv když mu to potvrdí okolí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše práce by si zasloužila mnohem lepší organizaci než tu, kterou jí dáváte teď. Právě špatná práce s časem vás drží v permanentním stresu, který má negativní účinky na vaše zdraví. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nenechte se od druhých zlákat k něčemu, co už vám od začátku bude připadat více než podivné. Už brzy byste si totiž klepali na čelo, do jaké šlamastyky jste se zase dostali. V galerii najdete, na co se zaměřit.



Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Uvědomíte si, že už nechcete dávat lidem slevy a toužíte po skutečné lásce. Tu už zanedlouho potkáte a užijete si báječný podzim. Vytrvejte jen ve svých nárocích, není třeba slevovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nebojte se ukázat druhým, že to ve vás opravdu je. Pokud probudíte svůj skrytý talent, mohli byste se už brzy živit tím, co je vaší největší vášní. A pokud milujete, co děláte, ani vám nebude vadit, že už je zase pondělí. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nikdo vám neporadí, jak se máte teď zachovat, protože nejde ve vašich botách, neprožívá stejné pocity jako vy. Uchovejte si svou hrdost a myslete na svůj cíl. To vám teď pomůže úplně nejvíc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud chcete doma trochu rozproudit té energie, měli byste si pořídit nějakou novou erotickou hračku nebo prádélko! Uvidíte, jak to vašeho partnera navnadí a ukáže jeho skryté vášně. V galerii najdete, co vám udělá radost.



Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Práce vás dnes bude přivádět doslova k šílenství. Dejte si ale pozor, ať se nesvěříte zlomyslnému kolegovi, který by vaši slabou chvilku okamžitě využil ve svůj prospěch. To místo přece chcete! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Udržte si doma pořádek, ať každý den nemusíte dělat generální úklid. Zjistíte, že vytříděním několika nepotřebných věcí si hodně ulehčíte práci. Energii pak můžete využít na své koníčky. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Konečně se vyřeší problém, který vás dlouho sužoval. Budete muset však něco obětovat pro  to, aby konečně došlo ke změně. Ty nejlepší věci zkrátka nebývají zadarmo. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udělejte si dnes čas na pořádnou romantiku! Uvidíte, že to vašemu partnerskému vztahu jenom prospěje. Načerpáte zase energii na další pracovní dny, které pro vás budou důležité. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy