Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na úterý: Panny vyzkoušejí své možnosti, Váhy přehodnotí okruh přátel

silueta, západ Slunce
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na úterý 12. 4. 2022? Podívejte se, koho čeká změna zaměstnání a kdo bude muset ukázat, že se umí postavit sám za sebe. Životy se budou pořádně hýbat, změna přichází. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Někdy je třeba, aby se věci začaly hýbat a mohla nastat změna. Mírná nervozita, kterou můžete při novém uspořádání pociťovat, vás nakonec dobře navede k větší síle. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Bude se vám opravdu dařit! V práci budete za hvězdu a doma ocení vaši snahu. Co jiného si při úterku přát? Pozor byste si však měli dávat na své zdraví, se kterým až příliš hazardujete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zvládnete to. Možná to teď vypadá, že ne, možná jste na pokraji svých sil, ale na konci budete pyšní, že jste to právě v tenhle moment nevzdali. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte hodní a konejte dobro. Protože jedině tak vám vesmír vrátí to, co dáváte ostatním. Základem je vděčnost, síla a radost. Bez toho se nikam nepohnete, zůstanete jen uvězněni v závisti. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Partner pravděpodobně prožívá těžké období, o kterém neumí hovořit. Zeptejte se, co ho trápí, a udělejte si čas, kdy ho budete opravdu vnímat. Komunikace je ve vztahu důležitá. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Iniciativě se meze nekladou! Pokud zkrátka víte, že ten úkol zvládnete lépe než váš kolega, nabídněte mu svou pomoc. Důrazně se však vyvarujte toho, abyste se před šéfem dělali schválně lepší. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V práci ukážete, že to zkrátka umíte! Jste neuvěřitelně pracovití, čehož si kolegové kolem všímají. Možná s vámi někdy i podvědomě soupeří. To vás však nemůže rozhodit, vy jste jasný vítěz. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jste daleko za svými možnostmi, což vám dává najevo nejen hlava, ale i vaše tělo. Chtělo by to pár dní odpočinek, změnit prostředí a věnovat se věcem, které máte opravdu rádi. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přehodnoťte okruh svých přátel, někdo k vám není upřímný. Naopak se vám snaží záměrně uškodit, aby z toho měl sám prospěch. Buďte v pozoru. V galerii najdete, co vám pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pečlivě si dnes rozmýšlejte, kde jsou vaše priority a kde můžete ušetřit. Možná až příliš utrácíte za zbytečnosti, které v tu chvíli nepotřebujete. A peníze vám pak chybějí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budujte si rodinné zázemí, právě o to půjde ve vašem případě nejvíc. Pokud si myslíte, že změna práce je na dohled, přestaňte se nového tolik bát. Nakonec to bude k vašemu prospěchu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neohlížejte se zpět, nechte minulost za sebou. Stále se jí bojíte a myslíte si, že vás dožene, ve skutečnosti však už dávno spí za zavřenými dveřmi. Posuňte se dál. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy