Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Býky čekají problémy ve vztahu, u Panen se prozradí tajemství

Horoskop na dnešní den úterý 23. listopadu: Býky čekají problémy v partnerském vztahu, u Pann se prozradí velké tajemství
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu další horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na úterý 23. 11. 2021! Koho dožene karma a kdo to tentokrát nebude mít vůbec jednoduché? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý si dejte pozor na nesrovnalosti ve vašich pracovních úkolech. Vypadá to, že nejste zrovna důslední, a to by vám mohlo přinést mírné komplikace. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezahrávejte si se zdravím a poslouchejte své tělo. Pokud se necítíte dobře, vezměte si volno a odpočívejte. V partnerském vztahu bude vše jako na růžovém obláčku, máte se na co těšit! V galerii najdete váš dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dlouhá večerní procházka vám udělá dobře na duši. Zkuste se zaměřit více na sebe a vnímejte, co potřebuje vaše mysl. Přehlcení nepomáhá nikomu. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud máte problémy v partnerském vztahu, dnes je ideální čas na jejich řešení. Vnímejte, co vám přítel říká, a zkuste pro něj být oporou. Boje už bylo víc než dost. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci vás čeká skutečný úspěch! Těšte se, protože tohle bude stát za to. Veškeré příležitosti, které vám teď do života přicházejí, jsou jako stvořené pro cestu za velkou změnou. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes bude karma úřadovat velmi silně. Pokud jste v minulosti někomu ublížili, dnes se vám to vrátí způsobem, že si to příště rozmyslíte. To víte, Raci, kdo s čím zachází… V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Radujte se, přijímejte život takový, jaký je, a nedovolte negativním myšlenkám, aby vás zahltily. Protože jen to, co si opravdu přejete, můžete do života získat. Vaše mysl má obrovskou moc. V galerii najdete úterní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše tajemství by dnes mohlo být prozrazeno, dejte si pozor! Pokud už dlouho tajíte před ostatními svou minulost, objeví se někdo, kdo tak obezřetný rozhodně nebude. V galerii najdete, co vás dnes rozčílí.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

S koncem měsíce by se měly dořešit všechny záležitosti, které vás dlouhodobě trápí. Nebojte se být otevření a i s partnerem komunikovat, v čem je zakopaný pes. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům se dnes bude opravdu dařit! Pokud jste dlouho přemýšleli, kdy si konečně říci o zvýšení mzdy, nastává váš čas. Pracovali jste velmi tvrdě a zasloužíte si to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zjistíte, že jednáte trochu lehkomyslně a neohlížíte se na ostatní. To vám někdo z plných plic vyčte. V partnerském vztahu můžete zažívat mírné otřesy, jsou tam nějaké nevyřešené záležitosti. V galerii najdete, na co se dnes připravit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte milí a vstřícní, to je dnes vaše cesta. V rodině vás dnes někdo pořádně naštve, nesnesete také nespravedlnost. Nebojte se. Ke konci dne se vše znovu vyřeší. Jen té práce na vás dnes bude opravdu moc. V galerii najdete váš tip.

Související články

Další články