Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Denní horoskop na úterý: Berani opustí, co jim již neslouží, kolem Kozorohů se toho mnoho změní

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na úterý 19. 7. 2022? Zjistíte, čemu chcete dát ve svém životě prioritu a co vás naopak brzdí a vrací zpátky. Nedovolte druhým, aby plně ovlivňovali vaše názory. Přineslo by to víc škody než užitku. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý budete čelit nejapným narážkám svého okolí, že až příliš pracujete. Možná si to nebudete umět hned obhájit, ale vězte, že tito lidé vám nepomohou, kdyby vám bylo nejhůř. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V otázkách seberozvoje teď vůbec neumíte chodit. Není to pro vás priorita, ani se tím nezabýváte. To by vám ale mohl vyčíst partner, pro kterého je to teď zájem číslo jedna. V galerii se dozvíte, co s tím.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdy musíte některé věci opustit, aby mohly zase přijít nové. Zkuste uvažovat v širším měřítku než doposud, protože jedině tak najdete cestu ven. Momentálně se zdá, že je vše ztraceno, ale je tomu přesně naopak. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce budete řešit mírné trable, nemůžete se totiž rozhodnout, zda jste ve správném vztahu. To vede k hádkám a nepříjemnostem, kterých je teď, zdá se, až příliš. V galerii najdete, jak to změnit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naučte se vydělávat peníze a až pak můžete přemýšlet, jak je utratíte. Kdybyste momentálně věnovali tolik přemýšlení svým závazkům jako plánům, co koupit, už byste byli dávno milionáři. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Udělejte svou práci pečlivě, ať už se k ní nemusíte vracet, a uvidíte, že se vám to vyplatí. Později můžete přemýšlet, jak si užít to, co vám dnešek nabídne. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Mít na věci svůj názor je prospěšné! Neměňte ho jen kvůli tomu, že vám ho druzí vyvracejí. To neznamená, že nemohou mít pravdu. Ale měli byste vědět, odkud pochází to, čím se řídíte vy, odkud berete své názory. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ukáže se, že jsou věci trochu jinak, než se původně zdály. Jsou to však nutné změny, které nakonec povedou k lepšímu životu, po kterém už dlouho toužíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Víra, že vše dobře dopadne, vás teď udrží v pozitivní náladě. Neztrácejte čas s lidmi, kteří se vás ani nezeptají, jak se máte. Jsou teď mnohem zásadnější oblasti, kam investovat svou energii. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pomluvy vás dnes nerozhodí, ačkoli se k vám dostane něco, co byste nečekali. Zjistíte, že někteří lidé ve vašem životě už vám nemají zkrátka co předat a bude nejlepší je odstřihnout. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Už je toho na vás moc. Partner na vás nevidí nic dobrého, neustálé hádky vás dostávají na kolena a máte pocit, že je celému vztahu konec. Pokud teď o lásku zabojujete, ještě to můžete zachránit. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdy se věci mění během okamžiku, i na to si musíte zvyknout. Pečujte sami o sebe a dejte ve svém životě prostor tomu, co vám dělá radost. Skvěle vás to nabije energií na pracovní úkoly! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy