Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na středu 11. 1. 2023: Vodnáři potřebují večer pro sebe, Býci tápou v lásce

horoskop, žena, mystično, kouzla
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 11. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (19. 1. - 19. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste si každý svůj krok při plnění povinností důkladně promysleli. Nezapomínejte, že opatrnosti není nikdy dost. Večer si ale vyhraďte jen sami pro sebe, potřebujete to.

Ryby (18. 2. - 21. 3.)

Měli byste být opatrní v tom, komu se svěřujete. Náladu vám nejspíš pokazí bývalý kolega. Zamyslete se, jestli jste ale chybu neudělali právě vy? Pokud ne, netrapte se příliš dlouho, nestojí to za to.

Beran (20. 3. - 21. 4.)

Konečně se zbavíte pocitu, že vám v některé záležitosti ujel vlak, který nelze dostihnout. Energie máte dostatek, tak se nenechte nikým a ničím zastavit. Platí to jak pro mezilidské vztahy, tak i věci finanční.

Býk (19. 4. - 22. 5.)

Nebudete se umět rozhodnout v jisté záležitosti. Důvěřujte své intuici. Objeví se totiž hned několik našeptávačů, kteří vás budou chtít svést ze správné cesty. Především to platí v otázkách lásky.

Blíženci (20. 5. - 22. 6.)

Neměli byste svůj veškerý čas věnovat jen povinnostem. Vaši nejbližší to už dlouho takto dobře snášet nebudou. Než se odcizíte úplně, začněte s tím něco urychleně dělat. Je pro to ideální čas.

Rak (21. 6. - 23. 7.)

Je opravdu chvályhodné, jak bojujete za člověka, který si za krátkou dobu získal vaši přízeň. Znáte však pořekadlo Důvěřuj, ale prověřuj? Abyste se nezklamali, nezasloužíte si to.

Lev (22. 7. - 24. 8.)

Podle horoskopu byste konečně měli vyvinout trochu iniciativy. Vaše současné problémy za vás totiž nikdo nevyřeší. Všichni mají svých starostí víc než dost, a proto vám nikdo nepomůže.

Panna (22. 8. - 24. 9.)

Tento den uvidíte jisté události v úplně jiném světle než doposud. O některých lidech jste si vytvářeli iluze a bohužel až špatná zkušenost vám konečně otevře oči. Dlouho vás to bude trápit.

Váhy (22. 9. - 24. 10.)

Připravte se na kritiku, a to na tu oprávněnou. Veškeré připomínky si pozorně vyslechněte, jedině tak se snad ze stejných chyb konečně poučíte. A hlavně - neberte si nic příliš osobně.

Štír (23. 10. - 23. 11.)

Tento den se vám bude dařit prakticky ve všem. Dočkáte se úspěchu a ještě obdivných pohledů. Večer to oslavte s rodinou či přáteli, mají totiž pocit, že jste je poslední dobou zanedbávali.

Střelec (22. 11. - 22. 12.)

Poslední dobou to přeháníte s pracovními aktivitami, věnujete se jim i ve volnu. Koukejte se víc šetřit, takhle dál fungovat nemůžete. Omezte činnosti, které vám berou energii a vlastně vás ani nebaví.

Kozoroh (21. 12. - 21. 1.)

Máte nedodělané resty? Lépe se koncentrujte a snažte se dokončit veškeré rozdělané činnosti. Uvidíte, jak se vám uleví. Někdy to chce prostě lepší systém, ale v tom vy nejste zrovna přeborníci.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy