Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na sobotu 29. 7. 2023: Vodnáři řeší spory v rodině, Ryby svůj vztah

Denní horoskop na sobotu 29. 7. 2023: Vodnáři řeší spory v rodině, Ryby svůj vztah
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 29. 7. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop říká, že drobné nedorozumění v rodině bude naštěstí jen přechodné, proto se v tom nijak nepitvejte. Počkejte radši, než se situace uklidní. A pak zkuste najít řešení, co bude vyhovovat všem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy varují, že by tento den mohl přinést napětí. Nejvíce jsou ohroženy mezilidské vztahy. Vyhýbejte se hádkám a konfliktním situacím, neprovokujte ostatní. Je nezbytné, abyste se ovládali.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, ať si dáváte bedlivý pozor na to, co a jak říkáte. Držte se více zpátky, mohli byste někomu ublížit, a především citliví jedinci by to snášeli velice špatně.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Kupte si něco hezkého do bytu nebo na sebe. Pamatujte i na své nejbližší. Malé překvapení je určitě potěší. Vyvarujte se kritizování ostatních lidí, zejména těch mladších a dětí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Obvolejte své přátele a pozvěte je k sobě domů. Co takhle překvapit je nějakou kulinářskou specialitou? Atmosféra bude příjemná, večer si společně vyrazte někam za zábavou.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den přeje nejrůznějším přátelským setkáním a návštěvám příbuzných. Jestli jste se rozhodli pracovat na zvelebování svého domova, bude se vám dařit výtečně, práce vám půjde od ruky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den rozhodně nestrkejte nos do věcí, do kterých vám nic není. Nenechte se zatáhnout do rozepře, která se vás vůbec netýká. Můžete z ní snadno vyjít jako hlavní viník.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Využijte tento den k návštěvě svých přátel nebo si s rodinou udělejte hezký výlet po okolí. Myslete i na své starší příbuzné, zavolejte jim a poptejte se, zda třeba nepotřebují s něčím pomoci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vám radí, ať se nenecháte do ničeho vmanipulovat. Pokud máte pocit, že se vám do něčeho opravdu nechce, ve vší slušnosti dotyčného odmítněte a jděte si za svým.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jestli máte v plánu pracovat na zahrádce, půjde vám to skvěle od ruky a vše zvládnete k naprosté spokojenosti. Zase to však s tou prací nepřehánějte, myslete i na relaxaci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás varuje před hádkami. Pokud nebudete taktní, hrozí emocionální výbuchy. Neprovokujte důvod ke konfliktům, jinak se vyhrotí problémy ve vašem vztahu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dostanete výbornou příležitost prosadit u svých blízkých svoje názory. Pokud rodinné příslušníky potřebujete o něčem přesvědčit, neváhejte a všechno s nimi proberte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy