Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na sobotu 13. 5. 2023: Vodnáři mohou ztrácet půdu pod nohama, Berani by měli vzít situaci do svých rukou

Dechové cvičení zásobuje tělo kyslíkem a vašim nervům se pomůže zbavit stresu.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 13. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nikoho neobviňujte z nevydařených projektů. Pokud cítíte, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama a nemáte situaci vůbec ve svých rukou, klidně požádejte o pomoc. Uvidíte, že to nějak dopadne.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Měli byste popřemýšlet o lidech, kteří vám v minulosti pomohli a dostali vás z problémů. Nepřišel čas obnovit vztahy? Třeba nyní potřebují pomoc oni a kontakt s vámi by ocenili.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Můžete čekat náročnější den. Je potřeba, abyste převzali zodpovědnost do svých rukou a nebáli se rozhodnout v situaci, kdy to bude nezbytné. Spolehnout se nakonec vždycky můžete jen na sebe.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, ať neděláte to, co vám nečiní dobře. Nenechte si nikým mluvit do svých věcí. Poslouchejte intuici a neobávejte se změn. Když budete cítit, že to tak má být, zariskujte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vyhněte se zbytečnému kritizování ostatních a zbytečně se nepovyšujte. Nenechte se strhnout ke zbytečným hádkám, mnozí lidé jsou značně podráždění, taková debata ale nikam nevede.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte se myslet více na druhé než sami na sebe. Možná se na vás někdo obrátí s prosbou, abyste mu poradili v jisté situaci. Neodbuďte ho, ale ochotně se mu věnujte. Snažte se být spravedliví a objektivní.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, že když si budete muset vybrat z několika možností, udělejte to tak, aby to především vyhovovalo vám. Nelze se jen podřizovat a brát donekonečna ohledy na ostatní.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nastává čas na sebereflexi. Zamyslete se nad svým chováním a jednáním z posledních dnů. Buďte vstřícní k ostatním, zajímejte se o jejich názory, dejte jim možnost, aby se vyjádřili.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste byli opatrnější v komunikaci s ostatními. Nemusíte přece komentovat každou situaci. Myslete na to, že i slova mohou zranit. Máte tendenci být příliš nediskrétní.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste se radovat i z maličkostí. Každý úspěch se přece cení. Nechybí vám chuť, abyste se začali učit nové věci, tak toho využijte. Dobře vám udělá sauna i masáž, která uvolní ztuhlé svaly a klouby.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Můžete čekat poněkud nervóznější atmosféru. Nesnažte se svou nevrlostí pokazit náladu ostatním členům rodiny. Zkuste se raději toho napětí zbavit a nenechte se ovládat chmurnými myšlenkami.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neupínejte se k tomu, že všechno kolem vás musí být úplně dokonalé. Nesnažte se nutit své blízké, aby dělali věci, které jim jsou proti srsti. Nejenže jim tím jedině ublížíte, ale otočilo by se to proti vám.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy