Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na pondělí 23. 1. 2023: Býci mají ideální čas na úklid, Vodnáři zase pro rodinu

úklid, žena, radost
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 23. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věnujte se svým nejbližším. Pozvěte rodinu nebo své přátele k sobě domů a uvařte jim to, co mají nejraději. Atmosféra bude příjemná, večer si společně vyrazte někam za kulturou.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neopomíjejte přátelské setkávání a řešení rodinných záležitostí. Proberte všechno důležité a veškeré resty vyřešte rychle a v poklidu. Vyrazte za nákupy a věnujte se sportu, budete-li mít alespoň trochu čas.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den přeje přátelským schůzkám a zábavě všeho druhu. Smějte se, oslavujte, tančete a užívejte si všech krás života. Nevyvolávejte žádné spory a neutahujte si ze svých blízkých.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že pokud máte v plánu vrhnout se na úklid, ať už doma, na chalupě nebo na zahradě, půjde vám to báječně. Věnujte se také svým nejbližším a snažte se i odpočívat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete mít skvělou příležitost zbavit se všeho, co ve svém životě už nepotřebujete. Komunikujte také víc se svou rodinou, je potřeba, aby se okolí naučilo respektovat vaše pocity. Někdy na ně totiž kašle.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Budete mít tendenci se chovat tak, jako když víte všechno úplně nejlépe, a to by se vám mohlo vymstít. Raději si běžte zasportovat, ať ze sebe vybijete přebytečnou energii a pročistíte si hlavu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte se tvůrčím činnostem. K ostatním lidem se chovejte diplomaticky, díky ohleduplnému jednání se vám podaří prosadit všechno, co budete potřebovat. S agresivním přístupem byste nepochodili.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyhýbejte se konfliktnímu jednání a buďte k druhým vstřícní. Využijte příležitost, kterou dostanete. Dlouho tedy neváhejte, aby vám ji ostatní nevyfoukli. Rovněž si dávejte pozor na zdraví, hrozí drobný úraz.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, abyste více mysleli na ostatní. Naslouchejte lidem, spolupracujte s nimi a pomáhejte těm, kteří to potřebují. Zapojujte se do zajímavých diskuzí a buďte otevřenější k názorům druhých.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Energie máte dostatek, a tak se směle vrhněte do činnosti, kterou dlouho odkládáte. Vhodný čas je i pro studium a sport. V partnerské sféře vás nečeká nic mimořádného, není každý den posvícení.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nemusíte hned s každým soupeřit a brát ho jako konkurenci, raději spolupracujte s ostatními. Uvidíte, že to, co se zdá nesmiřitelné, dobře dopadne. Den přeje také nákupům nového oblečení.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte se tvůrčím činnostem a přizvěte ke spolupráci ostatní. Jestli přemýšlíte o dalším vzdělávání, neváhejte a vyberte si vhodný kurz či studium. Blízká rodina vám dobře poradí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy