Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Raci se konečně pustí do akce, Střelci mrhají svým cenným časem

žena, úsměv
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co mají hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na konec týdne? Přáno bude velkým rozhodnutím jakožto i odvaze plnit si své sny. Podívejte se na pravidelný denní horoskop na neděli 13. 2. 2022. Na co se můžete těšit právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli byste si měli udělat pořádek ve svých věcech. A to nejen těch, které máte doma, ale zejména pracovních. Víte moc dobře, že takhle to dál nejde a brzy na něco zapomenete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud to chcete, běžte si za tím. Není důvod, proč se ohlížet zpět a neustále čekat na perfektní moment. Může se taky stát, že nikdy nepřijde. Věřte své intuici. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ono to nějak dopadne, nebojte se! Ještě se nestalo, že by se to nevyřešilo. Zachovejte klid a vnímejte znamení, která vám vesmír nabízí. Povedou vás po dobré cestě. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte dnes svým přátelům oporou, potřebují vyslechnout. Ne vždy se svět točí kolem vás, nejste tu jediní. Máte dobrou duši, jen občas zapomínáte vnímat i své okolí. V galerii najdete váš tip na dnešek.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neupínejte se na to negativní a nikoho se dnes nedoprošujte. Všechno není váš problém, vaše iniciativa by dnes mohla být akorát na škodu. Časem se vše spojí dohromady a dá vám to smysl. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pusťte se do akce a ničeho se nebojte! Než se rozkoukáte, mohlo by být po všem. Na chvilku se uklidněte a rozmyslete si, jakým směrem to potřebujete vést. Na vše je čas. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jak naložíte s tím, co vám teď vesmír posílá do cesty? Vaše záměry nemusí být v souladu s vaším přesvědčením. Koho chcete vlastně potěšit? Sebe, anebo své okolí? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nastavte si pevné hranice a ty dnes nepřekračujte. Cokoliv si pro sebe přejete, vám bude dopřáno. Věřte, že jste na tento svět nepřišli pro to, abyste trpěli. V galerii najdete, na co byste se dnes měli zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Lež má krátké nohy – a potlačení svých tužeb ještě kratší. Když budete žít svůj život pro ostatní, lehce se dostanete do fáze, kdy vám opravdu nebude dobře. Ať se vám to líbí, nebo ne, je čas to změnit. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ještě budete překvapeni, jak dobře dopadnou věci kolem vás. Měli byste si rozmyslet, co od života čekáte a co vám pomůže k tomu, abyste konečně žili svůj sen. Na co čekáte? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Prožijte každý den, jako by byl váš poslední. Jednou ten poslední zažijete a na opravy bude pozdě. Ujistěte se, že nemrháte cenným časem a soustředíte se na to, co je pro vás podstatné. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rozvíjejte sami sebe, potřebujete nový impulz do života. Dlouho setrváte v tom, co je pro vás důvěrně známé, protože přesně tam cítíte bezpečí. Tentokrát vám tam pšenka nepokvete. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy