Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na neděli: Býci se poučí z chyby, Panny si splní nejtajnější sen

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Poslední "předadventní" týden máme téměř za sebou. Podívejte se, co čeká právě vás v neděli 20. 11. 2022! Nezapomeňte dnes pořádně odpočívat a trávit čas s těmi, se kterými vám je dobře. V dalším týdnu bude mnoho k řešení a načerpaná energie se vám může hodit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli si udělejte čas na své blízké a naplánujte si klidně nějakou romantickou procházku. Všudypřítomný sníh vás dokonale rozněžní a budete mít pocit, že čas kolem vás se příjemně zastavil. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vám vnitřní hlas napovídá, že je něco špatně, dost často tomu tak skutečně je. Intuice je mnohem silnější, než si teď připouštíte. Ani nejlepší přítel by vám takto dobře neporadil. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Využijte krásného zimního počasí, abyste načerpali trochu energie. Závěr roku pro vás bude naprosto fantastický, budete cítit velkou inspiraci a zároveň získáte odvahu. Do toho, Berani! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdy musíte zkrátka udělat chybu, abyste se z ní poučili a mohli se posunout dál. Nebičujte se za to, že vám všechno vždycky nešlo na jedničku. Jste lidi, ne roboti! Dovolte si chybovat. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Novou inspiraci získáte zejména v knihách a podcastech. Poslechněte si něco, co přímo rezonuje s tématem, které teď řešíte. Znamení, které ve slovech najdete, bude naprosto evidentní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nejdříve načerpejte všechny informace a pak vycházejte z toho, co potřebujete rozhodnout. S partnerem budete mít možná jiný názor, potěší vás ale, že o něm umíte komunikovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaši vnitřní nespokojenost nezahojí materiální věci, to už jste si mohli všimnout. Zkuste pátrat, co je teď příčinou chybějícího úsměvu na vaší tváři. Hvězdy vám dávají příležitost, jak to vyřešit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Splňte si ty nejtajnější sny a nepřestávejte na nich pořádně makat! Hvězdy totiž přinášejí naprosto unikátní konstelaci, ve které najdete velkou sílu a odvahu. A přesně ta vám v posledních dnech chybí. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V lásce to vypadá na žhavé rande, které by mohlo mít i pokračování i v budoucnu. Už dlouho toužíte po někom, kdo se jen nesveze na vaší zlomené duši, ale skutečně ji zacelí. A tady ho máte! V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si ráno kávu nebo něco dobrého a udělejte si to zkrátka hezké. Nakonec zjistíte, že starosti, které jste dnes považovali za neodkladné, můžete klidně nechat na další den. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná jste teď až příliš pohodlní a vůbec nevnímáte, že ostatní se kvůli tomu musí snažit daleko více než vy. To by je ale mohlo přestat brzy bavit a s příští nesnází vám už nepomohou. Změňte to. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udělat si čas na odpočinek vám dnes bude připadat o něco složitější než obvykle, bude to ale nezbytné. Ozvěte se svým přátelům, jejichž navržený program vám znovu vlije krev do žil. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy