Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Berany čeká hádka s partnerem, Raci budou řešit peníze

Hádka
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Čeho nás hvězdy ke konci týdne neušetří? Podívejte se, co nás čeká v neděli 6. 3. 2022 a co bude pro jednotlivá znamení zvěrokruhu aktuální téma. Řešit se budou finance, dojde na hádky a ani výčitek nebude pomálu. Co čeká právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli projevte svou kreativitu a ukažte, co se ve vás skrývá. Budete mít šanci začít velký projekt, který vám do budoucna přinese zasloužený profit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se v lásce riskovat. Tentokrát váš úsudek zamlžuje strach z neúspěchu a zlomeného srdce. To vás ale určitě nečeká a můžete se tak směle pustit do jakéhokoli dobrodružství. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud už dojde na hádku s partnerem, nechte zbytečné výčitky stranou. Dlouho byste pak urovnávali dusno, které u vás doma vznikne a delší dobu by přetrvalo. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

I tentokrát to nějak dopadne! Nechte zbytečné obavy stranou a soustřeďte se na to, co je pro vás momentálně podstatné. V lásce byste měli rozdmýchat stojaté vody a porušit nudný stereotyp. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Spojte se s někým z vaší minulosti. Bude pro vás důležitým kontaktem v následujících dnech. V pracovní oblasti by vás totiž mohly čekat změny, na které budete potřebovat pomoc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zaměřte svou pozornost na rodinné finance, které v poslední době nejsou úplně takové, aby vám zajistily potřebný klid. Je vhodná doba na nalezení přivýdělku. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Rodinný výlet bude dnes nejlepší volba! Věnujte se svým blízkým a užijte si volný den, jak se sluší a patří. Nic víc dnes nebude potřeba. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy přichystaly.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to na velký posun! Nebojte se rozhodnout ve věci, která vám dlouho ležela v hlavě. Jedině tak konečně uklidníte atmosféru doma, která je více než napjatá. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Za vynaložené snažení vás čeká zasloužená odměna! V rodině zavládne konečně klid a pohoda, která uklidní vaši vnitřní nervozitu. V příštích dnech budou aktuální pracovní záležitosti, a tak na ně nasbírejte energii. V galerii najdete váš tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyhněte se dnes tomu, abyste svému partnerovi cokoli zakazovali.Dejte si potřebnou volnost a roztáhněte křídla, je čas letět. Dopřávejte si plnými doušky, je váš čas. V galerii najdete, co vás potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Konečně si zařiďte život tak, abyste si pořádně užívali! Máte neustále pocit, že někomu něco dlužíte, a nemůžete být šťastní jen tak, bez důvodu. Ve skutečnosti se čeká jen na váš krok. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rozhodněte se, že konečně začnete jednat. Pasivita není momentálně řešení, které by vás někam dovedlo. Začněte jednat a žít. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy