Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Váhy přivítají nové začátky, Štíři dosáhnou svých cílů

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na čtvrtek 22. 9. 2022? Jsme krátce před astronomickým začátkem podzimu a vstupem Slunce do Vah, nejistoty a otázky, které se vám nahromadí v hlavě, jsou tak důsledkem probíhajících změn. Co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste nejprve zvážit, kolik času můžete do dané věci investovat a jak moc vás zaměstnává časově. Nebojte se, že si to nakonec ten vesmír neuspořádá přesně tak, jak potřebujete. Vše dopadne dobře. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Otevřete se nové lásce, která vás čeká, a načerpejte energii přicházejícího novoluní. Pomůže vám totiž dosáhnout těch změn, kterých už se dlouho ve skrytu duše bojíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dbejte na stravu a pečujte o sebe, hned se budete cítit lépe. Pokud bojujete s nějakou vnitřní nespokojeností, nejlepší je začít u sebe a dát si trochu oraz. Bude zase brzy lépe, uvidíte. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nedávejte lidem slevy a neustupujte svým zásadám. Možná dnes budete čelit opravdu těžkým rozhodnutím, která vás budou stát mnoho energie, nakonec ale sami zjistíte, co od sebe můžete opravdu očekávat. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Je čas na lásku! Vnímejte, nakolik potřebujete tentokrát ujištění od druhých, že děláte dobře. Kdy už se konečně spolehnete jen na svou intuici? Ta už vám přece kolikrát radila, ať se vydáte úplně jiným směrem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je čas změnit některé z vašich pracovních návyků, aby se vám nerozskočila hlava. Občas až příliš přebíráte zodpovědnost za práci jiných na sebe a nedovolujete druhým, aby zazářili. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdy je asi dobré přiznat si, že jste se pustili do něčeho, co vám akorát bere energii a není pro vás. Pokud právě dnes přijde to rozuzlení a hořké konce, berte to jako příležitost k posunu. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nebojte se ukázat, co se ve vás skrývá! Ten, který vám už dlouho zaměstnává hlavu i naplňuje srdce, vás dnes pozve na pořádné rande. Uvidíte, že je to začátek něčeho úžasného. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Abyste v životě uspěli a přivítali nové začátky, musíte nejdřív také vědět, co od života opravdu chcete. Je to už dlouho, co jste se zamysleli nad vlastním životem a způsobem svého uvažování. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebojte se dosáhnout svých cílů. Občas, když si přejeme až příliš, se bojíme, že si to nezasloužíme, že to někdo jiný má mít naše místo. Ale i pro vás je tu velké dobro. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Prasklo velké tajemství a vám teď nezbývá nic jiného než se k tomu postavit čelem. Možná vás čeká několik nepříjemných chvil, ale zvládnete to a zase bude lépe. I to k životu patří. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vydělávat peníze je pro vás teď doslova zábava! Vnímejte příležitosti, které vám přichází do cesty. Bude jich tolik, že nebudete vlastně vědět, kterou si vybrat dříve! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy