Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Býci získají nové přátele, Váhy mají šanci na novou lásku

Horoskop na dnešní den čtvrtek 25. listopadu: Býci získají nové přátele, Váhy mají šanci na novou lásku
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy přichystaly na čtvrtek 25. 11. 2021! Snažíte se ke konci roku ještě napravit všechno, co jste nestihli, nebo už toužíte po klidu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud se nenaučíte ocenit přítomný okamžik, nebudete šťastní ani v budoucnu. Zkuste se zamyslet nad svými kroky a vnímejte každou překážku jako příležitost k něčemu dalšímu. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hádka s partnerem dnes ničemu nepomůže, naopak. Zkuste věci řešit v klidu a vnímat, co se po vás opravdu chce. Nevytvářejte domněnky a komunikujte. V galerii najdete, čeho se ještě vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se dnes projevit svůj názor a stát si za svým. Možná to nejdříve způsobí několik neshod, ale nakonec budete rádi. Posune vás to v důležité věci. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes máte velkou šanci získat nové přátele, kteří vás dostanou do vyšších kruhů. Tam by na vás mohla čekat nová pracovní příležitost. Není čas na změnu, Býci? V galerii najdete váš tip na čtvrtek.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nával práce vás dnes nezaskočí, naopak. Máte plno energie zvládnout vše, co si pro vás nadřízený přichystá. Vánoční prémie se budou řešit v nejbližších dnech, nepolevujte! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes nebudete příliš společenští, spíše naopak. Najděte si koníček, kde můžete být sami sebou, a tomu se věnujte. Potřebujete se navrátit zpátky k sobě, ke své duši. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Překvapí vás finanční starosti, se kterými už jste ke konci roku nepočítali. Nezapomeňte, že je třeba hledat příležitosti, a ne se utápět v tom, co momentálně nefunguje. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes vás vyvede z míry hádka s partnerem, která bude kvůli úplné maličkosti. Emocí v sobě však už máte oba tolik, že neudržíte svůj rozhovor na rozumné hranici. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadaní mají velkou šanci na lásku! Pokud už jste dlouho sami a toužíte po někom, kdo s vámi bude prožívat starosti obyčejných dní, zbystřete. Hvězdy vám skutečně přejí. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Chybí vám upřímný smích a zábava. Do partnerství se vám vkradl stereotyp, který vás pomalu ubíjí. Zkuste vysledovat krizové momenty, kterým ve svém životě čelíte, a nezavírejte před tím oči. V galerii najdete váš tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste přemýšlet, proč jste poslední dobou tak nepříjemní a co vás k tomu vede. Partner už pomalu přestává rozumět vašim náladám a začíná se před vámi uzavírat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes nebudete mít náladu na vtipy, naopak si vše budete brát až příliš osobně. To by mohlo uškodit vašemu úsudku při obchodních jednáních, která nepovedete s rázností vám vlastní. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články