Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Býci vyřeší své trápení, Lvům se bude dařit v pracovní sféře

žena, štěstí, úsměv, nebe
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na čtvrtek 9. 6. 2022? Pracovní sféra je něco, co pro většinu znamení zvěrokruhu bude aktuální téma. Nedovolte druhým, aby vám vnukli myšlenku, že něco nedokážete. Nebudou mít pravdu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ačkoli jste si mysleli, že máte všechno pod kontrolou, najednou se větších finančních výdajů, které vás v dohledné době čekají, začnete bát. Pomůže vám rozepsat si všechny výdaje a příjmy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Co zasejete, to sklidíte. Právě dnes vás čekají strmé pády i rychlé vzestupy vzhůru, v práci to bude jako na houpačce. Nenechte si od druhých namluvit, že to nedokážete. Ještě není konec! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Je čas koupit si tu knihu, která vás v poslední době na sociálních sítích zaujala. Právě v ní najdete totiž odpovědi, které jste tak dlouho hledali, a ony nepřicházely. Teď ale nastal jejich čas. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Netlačte na pilu, věci si sami určí svůj směr. Zkuste vystoupit ze své komfortní zóny a pokusit se o něco, co vás nikdy dříve nenapadlo. Naučí vás to, jak se zbytečně nebát. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ve světle nových informací vás možná překvapí, že už nemáte touhu vydat se stejnou cestou jako obvykle. Je čas začít novou etapu vašeho života a využít příležitost, kterou vám momentálně život nabízí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nezkoušejte lidi kolem vás přelstít, pravděpodobně by se vám to stejně ani nepodařilo. Mluvte s každým na rovinu a naučte se, kde jsou vaše hranice. Potom je lépe připomenete druhým. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Na čemkoli teď pracujete, to dopadne dobře. Nebojte se, že by vám těsně před cílem došla energie, té máte na rozdávání a dost pravděpodobně se vás bude držet celé léto. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste být ve své práci trochu rozhodnější a nebát se dělat velká rozhodnutí. Pokud ukážete, že tu pozici nemáte náhodou, máte šanci na zvýšení mzdy, ještě než začne podzim. A to se vyplatí! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Omluvte se, když je to namístě, a vyžeňte z hlavy myšlenku, že jste neporazitelní. To, co teď skutečně potřebujete, je podpora svého okolí, které vám může dodat potřebnou sílu. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jsou i takové dny, kdy máte pocit, že je vše špatně a nic se vám nedaří. Připomínejte si v těchto chvílích, co vše už jste dokázali a jak velký kus cesty jste skutečně ušli. Úspěch vám dodá odvahu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Každý dělá chyby, vy také. Důležité je, pokud se umíte z celé situace poučit a vzít si z ní to podstatné. Ostatní kolem vás žijí svůj život s mnohem větší lehkostí, protože se zároveň nebojí riskovat. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nepotřebujete víc informací než ty, které momentálně máte. I ty vám spolehlivě stačí k rozhodnutí, které se bojíte udělat. Odvážný krok je vždycky trochu děsivý, to ho ale ještě nedělá nemožným. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy