Pokud vás zajímá, jak to celé začalo, tak se mrkněte TADY.

Pokud vám ušel druhý den bez hulení, můžete si počíst ZDE.

Ale máme tu třetí den. Ráno jsem se zase vzbudil po noci, kdy jsem toho moc nenaspal. Že bych byl čerstvý? No to fakt ne. Spal bych, ale nedaří se mi to. Celou noc jsem si říkal, že si vezmu prášek na spaní… Že do sebe naleju 3 piva… Že vylezu z postele a zahulím si… Pak jsem na mžik zabral a bylo ráno.

Přijdu do práce a koukám na kolegy. Málo makaj. Já jedu jak drak, oni si jedou to svoje. Proč nezrychlej? Proč se kurva flákaj? Mám chuť jim říct, že nejsou na dovolené, mám chuť někoho hrozně moc seřvat. Mám chuť jim říct, že JÁ JEDINEJ tady něco dělám.

Koukaj na mě a říkaj mi, zda se nechci uvolnit, že jsem napnutý a že prudím. Že se mnou byla větší sranda, že furt jen makám a nesměju se.

Bolí mě záda, bolí mě svaly, bolí mě nohy. Bolí mě celý tělo a říkám si, že asi bolí i tak, jen to prostě necítím. Prostě jsem vysadil bioanalgetika. Nejsem zfetovaný a začínám cítit bolesti, které mě trápí dlouho, jen o tom nevím.

Koukám se na lidi kolem sebe a přemýšlím, čím mě tak serou. Koukám se na ně a říkám si, co mi kdo udělal…

A pak mi to dochází. Oni jsou pořád stejní, jen ze mě je najednou zpruzelý zlý kretén

Koukaj se na mě a ptají se sami sebe, kdy tohle skončí… Kdy se zase uvolním. A já si říkám, že 3 dny jsou fajn, že dojdu domů a zahulím si. Že to prostě stačilo.

Takže si, ty vole, vydržel jen 3 dny. To jsi tedy borec.

Dojdu domů, dám si horkou sprchu a chce se mi spát. Konečně. Vlezu si do postele a spím neskutečných 12 hodin. Jo! Spím!

Co přinese zítřek? Mám dlouhodobě naplánovanou huličskou party. Co tam do prdele budu dělat? Tak to vám povím zase zítra.