Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Den otců je tu už za pár dní! Udělejte jim letos opravdovou radost a kupte jednu z těchto 7 originálních vě­cí!

Vyberte si z těch nejlepších dárků jeden i pro vašeho otce!
Vybrat dárek pro otce je vždy za trest. Matkám můžete do nekonečna kupovat šperky a pořád je to bude těšit, ale tatínci se flaškou alkoholu nedají odbývat do nekonečna. Chcete jim tuto neděli udělat skutečnou radost? Kupte jim jeden z opravdu originálních dárků, které jsme pro vás přichystali!

Slaninová peněženka

Probuzení vůní slaniny je tím druhým nejlepším možným pro jakéhokoliv muže. A každý otec vám potvrdí, že s touto lahůdkou je zkrátka lepší úplně cokoliv.

Zbraň na hořčici

Stejně jako je vše se slaninou lepší, tak je vše veselejší, pokud to můžete vystřelit. Dopřejte svému otci unikátní zážitek při každé večeři!

Boxerky My Little Pony

Že vašeho otce nevyvede nic z míry? Vyzkoušejte, jak moc flegmatický váš tatínek opravdu je, a kupte mu boxerky My Little Pony! Pohled „a to jako myslíš vážně“ je u tohoto dárku zaručen!

Kníračovo soužení

Má váš otec knír? Pak je tenhle hrnek speciálně vyrobený na jeho ochranu jasnou volbou!

Toaletní potřeby

Správný otec nepotřebuje dvacet voňavek, ale rozhodně potřebuje dva toaletní papíry najednou. Neptejte se proč a vyřešte mu tento problém jednou pro vždy.

Pán času

Pryč s nudnými budíky! Tahle pistole dá vašemu otci nadvládu nad časem až do konce světa!

Ninja trpaslík

Má vaše matka zahrádku plnou trpaslíků a váš otec (tak jako všichni) je úplně nesnáší? Dopřejte mu sladkou pomstu v podobě vlastního doplňku! Vykouzlí mu úsměv na tváři pokaždé, když kolem něj projde!

Související články

Další články