Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dělala s Terezou (21) v bordelu, teď kámoška pašeračky vzkazuje: Chci pomoct, pošlu jí peníze!

Zdroj: Facebook, Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Švýcarská bordelmamá si myslí, že do potíží navezla Terezu H. (21) zadrženou v Pákistánu právě Simona H. (23), ale ona se tváří jako neviňátko. Kolegyně nejvíc sexy pašeračky z nevěstince prohlásila, že dívka z Uherského Hradiště je její srdíčko. Prý jí chce pomoct, ale neví jak. Víme, co nakonec vydumala!

Tereza H. z Uherského Hradiště je v Pákistánu ve vazbě a čeká, co s ní bude dál. Vyhlídky nemá příliš světlé, v zemi padají za pašování drog ty nejtvrdší tresty. Heroinu u sebe navíc měla ohromných devět kilo.

Nyní promluvila Terezina kolegyně ze švýcarského bordelu Simona H. Že spolu poskytovaly sexuální služby, potvrdila manažerka podniku. Tato žena také uvedla, že si myslí, že Terezu do všeho navezla právě Simona, která žije také na Moravě.

„Tereza je moje srdíčko. To je strašný, co se stalo. O jejích cestách jsem věděla. Já bych nikdy do takových zemí, jako je Pákistán, neletěla,“ řekla deníku MF Dnes Simona.

Jen před několika dny spolu prý byly v kontaktu. „Domlouvaly jsme se, že 13. ledna Terezu vyzvednu s taxikářem na letišti v Brně. Teď jí chci pomoci, ale nevím pořádně jak. Pošlu peníze,“ dodala.

To, že Simona na „výlet“ do Pákistánu nikdy nepomyslela, si rozhodně nemyslí bordelmamá ze Švýcarska. Podle ní tam začala létat ještě dřív než Tereza, pro kterou bylo středeční odbavení na tamním letišti osudným.

Související články

Další články