Beth Faulds je třicetiletá matka dvou dětí, která zařídila opravdu hodně originální dárek svému otci.

Pořídila si tetování, díky kterému může její otec jíst zadarmo ve své oblíbené restauraci. A to celý rok! Na první pohled se to zdá jako hodně bláznivý příběh divné rodiny, ale tentokrát to tak není. Když pan Norman Ferguson (66), otec Beth, začal v roce 1967 studovat biologii na univerzitě v Glasgow, chodil jako chudý student do restaurace, která byla nově otevřena. Pan Ferguson v průběhu let vybudoval úspěšnou firmu, ve které zaměstnává i svoji dceru Beth. Na jeho oblíbenou restauraci, nabízející levnější thajské jídlo, nezanevřel skoro padesát let!

„Nechtěla jsem letos dávat tátovi takové ty klasické ‚táta dárky‘, jako whisky, ponožky, kravaty a podobně. Stejně by skončily někde na dně skříně a postupně by byly zapomenuty, chtěla jsem něco originálního. Vzpomněla jsem si na příspěvek, který jsem viděla na Facebooku od tátovy oblíbené restaurace Shish Mahal. V příspěvku slibovali kari pro každého, kdo si nechá vytetovat logo restaurace, na rok zdarma,“ prozradila Beth Faulds.

Beth se rozhodla a na svůj levý bok si přidala jedno tetování. Splnila přesně podmínky a zajistila svému otci jídlo zdarma. Ten byl nadšený a teď si může dopřávat svých oblíbených jídel, co hrdlo ráčí. Za svou letitou věrnost si to určitě zaslouží.

Do malé restaurace v Glasgow si chodí odpočinout také hodně známých osobností. Na své oblíbené kari se tam stavuje například herec Morgan Freeman.