Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcera zajistila svému otci díky tetování jídlo na rok zdarma. Proč to udělala, když mají dostatek peněz?

Beth Faulds se svým otcem na jeho oblíbeném kari v restauraci, kterou
navštěvoval už jako student.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie

Beth Faulds je třicetiletá matka dvou dětí, která zařídila opravdu hodně originální dárek svému otci.

Pořídila si tetování, díky kterému může její otec jíst zadarmo ve své oblíbené restauraci. A to celý rok! Na první pohled se to zdá jako hodně bláznivý příběh divné rodiny, ale tentokrát to tak není. Když pan Norman Ferguson (66), otec Beth, začal v roce 1967 studovat biologii na univerzitě v Glasgow, chodil jako chudý student do restaurace, která byla nově otevřena. Pan Ferguson v průběhu let vybudoval úspěšnou firmu, ve které zaměstnává i svoji dceru Beth. Na jeho oblíbenou restauraci, nabízející levnější thajské jídlo, nezanevřel skoro padesát let!

„Nechtěla jsem letos dávat tátovi takové ty klasické ‚táta dárky‘, jako whisky, ponožky, kravaty a podobně. Stejně by skončily někde na dně skříně a postupně by byly zapomenuty, chtěla jsem něco originálního. Vzpomněla jsem si na příspěvek, který jsem viděla na Facebooku od tátovy oblíbené restaurace Shish Mahal. V příspěvku slibovali kari pro každého, kdo si nechá vytetovat logo restaurace, na rok zdarma,“ prozradila Beth Faulds.

Beth se rozhodla a na svůj levý bok si přidala jedno tetování. Splnila přesně podmínky a zajistila svému otci jídlo zdarma. Ten byl nadšený a teď si může dopřávat svých oblíbených jídel, co hrdlo ráčí. Za svou letitou věrnost si to určitě zaslouží.

Do malé restaurace v Glasgow si chodí odpočinout také hodně známých osobností. Na své oblíbené kari se tam stavuje například herec Morgan Freeman.

Související články

Další články