Dcera Tomáše Řepky Veronika je krásná slečna, a tak není divu, že ji mladí chlapci obletují, kdekoliv se ukáže. Naposledy to bylo na akci v centru Prahy v nově otevřeném baru. V současné době jeden z nejžádanějších modelů Daniel Vojtěch zde představil svou vlastní novou kolekci tílek. Ty mladou Veroniku asi natolik oslovily, že se nechala unést, podlehla Danielovým svodům a nechala se od něj pozvat na rande.

Mladý pár šel na večeři do vyhlášené pražské restaurace, která je navštěvována řadou známých celebrit. Daniel ale nic okázalého připravovat nechtěl. Naopak prý šel rovnou z tréninku a ve sportovním. Pravděpodobně je to tím, že s krásnou a přirozenou Veronikou se cítí dobře a uvolněně.

Daniel se k tomu vyjádřil: „Ona je prostě jiná. Nevím, jak to vysvětlit, ale zaujala mě nejen krásným vzhledem. Je to normální holka, a to jsem vždycky chtěl. Taková čistá a velká pohodářka,“ tvrdí fešák, který si na nedostatek pozornosti od mladých, dokonale upravených slečen rozhodně stěžovat nemůže.

Dcera bývalého fotbalisty si chce zatím zachovat odstup a dát všemu čas. Stejně tak jako otrlejší model, pro kterého není vyjadřování emocí před blesky fotoaparátů žádnou novinkou. Ještě před nedávnem ale tvořil pár s Nikol Trojanovou, která je známá z reality show Hotel Paradise.

Poté měl několik dalších vztahů, které ale nevydržely déle než pár měsíců. Bude to s dcerou Tomáše Řepky jinak, nebo se historie „zopákne“?