Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dcera Robina Williamse (†63) je v šoku: Někdo jí poslal fotky mrtvého otce!

Zelda Williams byla v šoku, když jí nějací hulváti poslali odkaz na
fotografie mrtvého herce.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Na sociálních sítích se pohybují všelijaká individua a kontaktu s nimi se nevyhnou ani slavní. Dcera Robina Williamse (†63) Zelda, která právě prožívá nejhorší chvíle svého života, na jedno takové narazila.

Zelda požádala, aby ji všech 190 tisíc followerů pomohlo nahlásit dva uživatele, kteří jí poslali odkaz na stránku s fotkami jejího mrtvého otce. „Třesu se. Nemůžu. Twitter po mně chce odkaz a já to nebudu otvírat. A vy také ne, prosím,“ napsala dcera herce, který se před dvěma dny oběsil ve svém domě. Zelda jen pár hodin, co zpráva o smrti vynikajícího herce obletěla svět, vydala na Twitteru prohlášení k smutné události.

Možná právě její otevřenost umožnila hulvátům udělat tak necitlivou věc. Přestože šlo o fotografie, které byly upravené ve Photoshopu, účty obou aktéru byly okamžitě zablokovány. Tato situace ale dívku tak zasáhla, že se rozhodla nechat svůj účet smazat. Kromě toho prohlásila, že do chvíle, než ji ty nejhorší rány alespoň trochu přebolí, přestane užívat i Instagram.

Související články

Další články