Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Dcera moderátorky Martiny Gavriely není už žádné děcko, ale dobře vyvinutá šťabajzna po mamince

Nádherná dcera!
+ Dalších 9 fotografií
Bývalá moderátorka Martina Gavriely zmizela z veřejného života a kromě svých dvou dětí se věnuje vlasové kosmetice. Už pěknou řádku let je spokojená se svým přítelem Marcusem Tranem a vypadá pořád senzačně. Roste jí ale pěkná konkurence. Dcera Jessica začíná dospívat v krásnou slečnu a je jasné, po kom to má.

Martinu Gavriely jsme mohli naposledy na televizních obrazovkách vidět, když uváděla reality show Hotel Paradise. Po skončení se stáhla do ústraní a není o ní téměř vůbec slyšet. Už se neživí jako moderátorka, ale zabývá se vlasovou kosmetikou.

Stále je šťastná vedle partnera Marcuse Trana, který v minulosti randil třeba s Ewou Farnou (24). Bohužel Martina ho zaujala mnohem více než Ewa, a tak k ní utekl. Společně vychovávají dvě děti moderátorky.

Starší Jessica Gavriely už není malá holka, ale roste z ní nádherná slečna, kvůli které budou chlapi za chvíli šílet. Jestli si maminka myslela, že ji čeká konečně klidné období, tak je nejspíše na omylu.

Dcera zdědila půvab po mámě a pyšní se krásnou tvářičkou a dost obdařenými přednostmi.

Mohlo by vás zajímat

Další články