Barbora Bulířová (22), neznámá brunetka, která by normálně nikoho nezajímala, se pere o své místo ve vile VyVolených a používá pro to nejtěžší zbraně. Je totiž dcerou nechvalně proslulého Marka Víta (42), který byl pár let zavřený ve vězení za podvody a pak byl pár let zavřený v manželství s Mirkou Čejkovou.

Barbora vytušila šanci prosadit se a snaží se svézt na popularitě svého otce. Dnes ve VIP zprávách na Primě promluvila v srdceryvné reportáži o tom, jak otce viděla dvakrát v životě a že se o ni Vít nezajímá. Ten se rozhodl zakročit a vyvrátit lži své dcery a poslal nám mimo jiné jejich esemeskovou konverzaci, ze které jasně vyplývá, že Barbora si vše přikrášluje a ještě doufá, že se taťka nenaštve.

Poslední kapkou celé kauzy je fakt, že Bulířová se také zmiňuje o své drogové minulosti, čímž vrhá velice špatné světlo na Víta, který teď jede na svou spořádanou pověst, protože pracuje u fotbalového klubu FC Barcelona. Jako takovou třešničku na dortu snad ještě uvedeme, že matka Bulířové byla kdysi souzena za pokus o vraždu, když se svého partnera snažila pobodat nožem.

Barbora Bulířová tedy očividně zkusí všechno, aby se proslavila, uvidíme, jestli jí to ve VyVolených vyjde.