Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dcera fotbalové legendy Novotného klátí jednoho sportovce za druhým! Tipněte si, koho ulovila nyní!

Jirka Novotný může být na svou dceru pyšný.
+ Dalších 7 fotografií
Nicole Novotná (25) na první pohled vypadá jako naivní roztomilá blondýnka. Jenže specialitou této holky jsou sportovci. Bohatí sportovci. Na pažbě už má několik zářezů a my si povíme, kdo zná dokonale její nejintimnější křivky. Jsou to samá slavná jména.

Její tatínek s fotbalovou Spartou získal 14 ligových titulů. Ona zase sbírá slavné sportovce. Jestli bude pokračovat tímto tempem, tak jich bude mít na kontě za chvilku více, než má táta na poličce pohárů.

Nejnovějším úlovkem peroxidové blondýny je hokejový reprezentant Vladimír Sobotka (27). Ten momentálně válí za ruský Omsk. Pokud jim láska vydrží, čeká Novotnou stěhování na Sibiř. Ale když jde o velké peníze, tak se dá snést i krutá ruská zima.

Zatím se slavný pár byl ohřát v Dubaji. Právě fotky, které Nicole naházela na sociální sítě, potvrdily, že Sobotka je momentálně v jejím vlastnictví.

Nicole už má se sportovci bohaté zkušenosti. Po Praze a Dolních Břežanech, kde bydlí její otec, o ní kolují zajímavé historky.

Budeme se ale držet faktů. Postýlku jí zahříval hokejista Petr Průcha a nebo fotbalista Michal Kadlec. Nicole zatím pravidelně střídá hokejisty za fotbalisty. Po Sobotkovi tedy bude na řadě zase čutálista. Ale nepředbíhejme, třeba jim vztah vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články