Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dcera fotbalisty Marka Jankulovského pláče. Její kluk Daniel (†19) se utopil ve vaně

Dcera Marka Jankulovského je smrtí svého přítele zdrcená.
Dcera Marka Jankulovského Karolína prožívá nejtěžší dny svého života. Přišla o svého mladého přítele Daniela Čecha. Kluk, který hrál fotbal za Baník Ostrava, se prý utopil ve vaně - selhalo mu srdce.

Danielu Čechovi bylo pouhých 19 let a měl před sebou slibnou fotbalovou kariéru. Jeho život bohužel vyhasl. Podle informací webu Blesk.cz mu selhalo ve vaně srdce.

„Ani si nedokážeš představit, kolik si toho v každém z nás ponechal. Neznám člověka, který by v tobě viděl něco jiného než tu skvělou zářivou dušičku, která všude jen rozdává radost a vyzařuje tu neskutečně čistou láskyplnou energii,“ napsala dcera Marka Jankulovského na Instagram a umístila tam fotky, které ukazují, jak byla s Danielem šťastná.

Je možné, že Daniel měl skrytou srdeční vadu, o které nikdo nemusel vědět. Odborníci říkají, že pak tragédii může odstartovat příliš horká voda ve vaně…

Mohlo by vás zajímat

Další články