Anna Ermakova je sedmnáctiletá modelka a dcera slavného německého tenisty Borise Beckera. V současné době díky svému velmi zajímavému vzhledu dobývá přehlídková mola. Už na první pohled je jasné, že Anna není typická kráska, ze které by šílely davy lidí. Ale i přesto sklízí nevídaný úspěch.

Lidé na sociálních sítích se nemůžou nějak shodnout, zda je Anna prototyp novodobé krásky, nebo jen obyčejná ošklivka, která může sklízet úspěch maximálně v modelingu. Jedno se jí ale musí nechat. Dcera slavného tenisty na sobě opravdu maká a její postava je vskutku luxusní.

Anna měla již odmalička předpoklady k tomu, že se stane modelkou. Tenista ji zplodil s ruskou modelkou Angelou Ermakovou. Podobná je ale hlavně na svého otce, po kterém zdědila bledou pleť, oči a vlasy.

Zajímavá zrzka je nemanželskou dcerou tenisty. Ten ji počal v době, kdy jeho manželka čekala druhé díte. Zpočátku byl jejich vztah velmi napjatý. Za svou ji uznal až po rozvodu, ale nyní přiznává, že je na svou dceru neskutečně hrdý. A co myslíte vy? Líbí se vám Anna?