Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

David Gránský se v Tváři promění v sexy divu Jennifer Lopez. Bude kroutit zadečkem jako smyslná zpěvačka?

+ Další 4 fotografie
Dnes nás čeká už desátá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. A opět nebude nouze o 8 úžasných proměn. David Gránský se tentokrát představí jako sexy zpěvačka Jennifer Lopez. Jak mu to půjde?

Dnešní epizoda show Tvoje tvář má známý hlas bude opravdu nabitá. První půjde na scénu David Gránský, který se představí jako žena. Promění se totiž v sexy zpěvačku Jennifer Lopez. Zazpívá písničku " Let's Get Loud".

David si vystřihne úžasné pěvecké vystoupení a nebude mu chybět ani smyslná prdelka, kterou má JLO pojištěnou na hodně vysokou částku! Na zadek si z něj sednou i porotci Jakub Kohák a Janek Ledecký. Podle nich je vystoupení fenomenální!

„Budu nejen zpívat jako Jennifer Lopez, ale budu i tančit a bude to pro mě opravdu oříšek. Podle mě je to nejvíc sexy žena. Nic víc ženského jsem tady ještě nepředváděl,“ prozradil David. „Navíc budu tančit s frajerama – to je pro mě naprostá premiéra,“ dodal. Máte se opravdu na co těšit. Dnešní proměnu si rozhodně nesmíte nechat ujít! Podle Davida to bude maso!

Související články

Další články