Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

David Beckham ohrožuje lidské životy: Několik nebožáků kvůli němu museli ošetřovat!

Zdroj: Profimedia.cz

David Beckham (38) je sice jen britský čutálista, ale cítit by se mohl skoro jako Michael Jackson, kvůli kterému lidé taky omdlévali, kdykoliv stáli u krále popu aspoň na půl kilometrovou vzdálenost.

Nejslavnější sportovec světa sice již ukončil aktivní kariéru, ale fotbalu se bude věnovat i nadále alespoň jako ambasador, jako je to teď v Číně, kdy má zvláštní funkci trochu podpořit tamější fotbal. Kvůli tomu přijel na jednu z univerzit v Šanghaji, aby se zúčastnil krátké přednášky, ovšem jeho návštěva málem stála několik lidí život!

Tisícihlavý dav prorazil po jeho příjezdu bezpečnostní bariéry, jen aby každý mohl vidět Beckhama zblízka, a následná panika způsobila kolaps asi sedmi lidí, kterým musela být poskytnuta lékařská první pomoc. Kromě mdlob došlo i na zranění v davu a nějaké pohmožděniny, jak po sobě jeho šílení fanoušci šlapali.

Můžeme jen doufat, že se Beckham nikdy nevydá mezi své fanoušky do Mekky, protože tam se lidi ušlapávají i bez fotbalistů, a nedovedeme si představit, o kolik procent by po jeho návštěvě poklesla celá poutnická populace.

Související články

Další články