Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dary truchlících fanoušků před vilou Ivety mizí, co se s nimi děje? Tady je 5 možností, kde záplava smutku skončí

Tajemný zvukař Standa se chopil posledních věcí kolem Ivety Bartošové.
Jak nakonec naloží se všemi dárky od jejích fanoušků?
+ Další 2 fotografie

Před vilou Ivety Bartošové v Uhříněvsi snad už ty největší ruchy utichly, k brance však stále přicházejí zarmoucení fanoušci a přidávají červené hřbitovní svíčky, plyšáky, květiny a další předměty k uctění památky tragicky zemřelé pěnice. Jelikož však před vilou není už pomalu kde zaparkovat a od pohřbu Bartošové už uplynuly nějaké dny, Josef Rychtář (56) povolal do zbraně svého věrného druha, zvukaře Standu, aby začal pomalu památky na někdejší český pop-idol likvidovat.

Na přetřes tak přichází otázka, co se se všemi těmi hmotnými projevy soustrasti stane. Zvukař Standa naložil vše, co se dalo, do přepravních bedýnek a uklidil plyšáky do domu, aby na ně nenapršelo. Nabízí se pět možností:

1) Zvukař Standa a Josef Rychtář štědře podarují své blízké příbuzné, kamarády a jejich děti.

2) Josef Rychtář všechno vyhodí do popelnice a nechá se u toho nafotit s truchlivým výrazem v obličeji, aby šlo vidět, že celou situací velmi trpí.

3) Plyšáci zůstanou ve vile jako památka na tragické úmrtí zpěvačky a dle svého uvážení s nimi naloží expartner Bartošové Ladislav Štaidl (69) spolu s Ivetiným jediným potomkem, synem Arturem.

4) Rychtář nechá plyšáky vydražit, aby si zajistil finanční prostředky na pronájem bytu.

5) Všechno dostane Naďa Mašková, čtyřiapadesátiletá pološílená fanynka Ivety Bartošové, která se vyžívá ve stylizaci do princezny. Mohla by si tak všemi hračkami obložit svůj princeznovský trůn a udělat z nich své poddané.

Mohlo by vás zajímat

Další články