Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dara Rolins je v posteli prkno? Rytmus pozval fanynku na zvrácené sexuální orgie!

Dara Rolins je v posteli prkno? Rytmus pozval fanynku na zvrácené sexuální orgie!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Raper Patrik Rytmus Vrbovský má zajímavé nápady. Třeba nyní fanynku pozval do VIP zóny, že bude i bukkake. To je síla!

Slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský (40) drsně odpálkoval jednu svoji fanynku, která mu pouze položila jeden prostý dotaz ohledně jeho koncertu. Rytmusova odpověď doslova pobavila celý Instagram!

„Zdravím, chtěla bych se zeptat, co zahrnuje VIP vstup na vaše koncerty,“ napsala jedna fanynka.

„No oškvarky, segedínský guláš a cca 23:30 ti negdo ze zadu jebne s lopatu po kotrbe. No a keď budeš poslúchať, tak na konci dostaneš bukkake od 15tych tlstých ciganov. Ludia si to pochvalujú,“ vzkázal drsně slovenský raper číslo jedna.

Rytmus má romské kořeny a je na to patřičně hrdý. Proto se sem a tam stává, že ze sebe dělá zlobivé cikáně, které rádo zlobí lidi kolem sebe. Je to takový jeho druh humoru, který nás vlastně skoro vždycky pobaví.

Nejvíc peněz se v dnešní době stahování písní načerno na internetu vydělává právě na koncertech a s pomocí YouTube. To tenhle raper moc dobře ví a na své Bentley si vydělal především nekonečnou šňůrou koncertů.

Potom některé fanoušky překvapila jeho arogance a hrubé chování k jedné z fanynek, která měla zájem o VIP vstupenku na jeho koncert. Taková VIP vstupenka může někdy v klidu vyjít na 5 000 Kč. Za takový peníz by možná někdo čekal slušnost a perfektní servis, ale to tento cigánský čávo (jak si sám říká) zkrátka jen tak neudělá.

Tak co, ještě se chystáte na jednu z jeho show?

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy