Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Dara Rolins chtěla předat pozitivní energii fanouškům, místo toho dostala odporný vzkaz!

Dara si užívá krásného jarního počasí.
+ Dalších 38 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) se rozhodla si volno a krásné počasí užít a také chtěla předat přes sociální sítě pozitivní energii svým sledujícím, fanouškům a všem obdivovatelům. Tuto povedenou myšlenku zkazil nechutný komentář jednoho ze sledujících.

Být hvězdou v dnešní době není snadné, své o tom ví i zpěvačka Dara Rolins, která doslova vyrostla před zrakem českého a slovenského národa. Poslední dobou se diskutuje pouze o jejím dalším nepovedeném vztahu s rapperem Rytmusem a lidé takřka řeší každý její krok.

Zpěvačka se ale snaží být pozitivní a tyhle řeči si nebrat k srdci. Proto svým fanouškům přes sociální sítě předává jak pozitivní energii, tak i své myšlenky, zážitky, a poté, co přidala usměvavou fotografii v přírodě a s odhaleným bříškem, se ne velmi inteligentní jedinec do Dary navezl.

„Ahoj Darinko, hlavně zas nikoho tou károu nezabij, druhou podmínku už bys těžko zaplatila,“ tato nemístná poznámka vytočila velké množství fanoušků a sledujících, kteří mu to dali v komentářích sežrat. Dokonce prosí samotnou zpěvačku, aby takového člověka zablokovala!

Muž narážel na dopravní nehodu, kterou před lety zpěvačka zavinila a usmrtila tak motocyklistu Jindřicha Rotrekla (†63).

Mohlo by vás zajímat

Další články