Čas Vánoc je už tu a první adventní neděli máme za sebou. Proto se i mnoho známých hvězd pomalu vrací do své domoviny, aby tu oslavily Vánoce v tradičním duchu. Na plážích věčně zasluněné Floridy by to asi opravdu nebylo ono…

Modelka Daniela Peštová (46) se tedy s rodinou vrátila do Čech. Dala se do vaření a ejhle! Při krájení cibule vypadala, jako kdyby zrovna v televizi zhlédla film Titanic. „Nemáte někdo tip, jak si nevyplakat oči při krájení cibule?? Budu vděčná,“ komentovala svoji fotku Daniela. Ta se asi v kuchyni moc často neotáčí, protože by už ve svém věku dávno přišla na trik se slunečními brýlemi.

Ale co se nedá Daniele vytknout, je její super postava a svěží pleť s minimem vrásek. Jako trojnásobná maminka se udržuje ve skvělé formě. Není divu, že si i šest let po čtyřicítce může dovolit hrdě vystavovat své sexy křivky klidně i v bikinách.

Svůdné tělo samo sebou nemá vůbec zadarmo. Peštová pravidelně běhá, cvičí jógu a dodržuje zdravý jídelníček, který si obvykle i připravuje. A že by šlo o vaření? No pokud je vaření příprava salátů, tak ano.

Ale stejně, Danielo, jsi boží!