Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dan Nekonečný (†52): VELKÝ PROBLÉM S MALÝM HROBEM! Proč žádný ještě nemá?

Zdroj: archiv
+ Dalších 63 fotografií
NESNÁZE S URNOU
Ani víc než pět týdnů po smrti zpěváka Dana Nekonečného (†52) nemají lidé kam přijít se poklonit jeho památce. Plánované uložení do hrobu v Boskovicích, kde žije jeho sestra Lenka, se zatím kvůli komplikacím neuskutečnilo.

„Urna s ostatky Dana je samozřejmě už v Boskovicích. Ale do hrobu uložena ještě nebyla. Když jsem se naposledy bavila se sestrou Lenkou, tak říkala, že se do hrobu nevešel, mají ho nějaký malý,“ vysvětluje poslední životní partnerka milovníka rrrrrozkoše Zuzana Kardová.

„Bude se to ještě zařizovat. Já sama mám doma dočasnou urnu s kamínky, ale časem Dan bude v tygříkovi. Měl rád veselí, tak to bude legrační,“ dodala bývalá přítelkyně.

Dan Nekonečný zemřel koncem března v domě v Řeporyjích na následky infarktu a neléčeného vysokého krevního tlaku. Jeho následný pohřeb patřil k nejpozoruhod­nějším a nejkurióznějším u nás.

Související články

Další články