Jasně, ten váš může být výjimka, ale jistě se máte v postýlce na co těšit, když váš vyvolený:

1. …dobře papá

Láska prochází žaludkem. To není klišé, ale fakt. Chlap, který se bojí ochutnávat nové věci, uspokojí ho omáčka a knedlíky stokrát jinak nebo je vybíravý, nebude gurmánem a požitkářem ani v posteli.

2. …dobře tancuje

Má rytmus v těle? Umí vás při tanci dobře vést? Koordinuje pohyby? Pak je to jasné. Pokud má penis, nemusíte se bát žádného postelového fiaska.

3. …má vkus

Obléká se hezky? Ale tak akorát hezky? Nepřehání to? Je vždycky ležérně upravený? Voní? Super. To půjde.

4. …má peníze

Bude to znít dost divně, ale muži, kteří nejsou stresováni svou finanční situací, bývají sebevědomí a v pohodě. A to se v posteli prostě odrazí.

5. …umí líbat

Umění líbat je skoro stejně důležité jako umění se milovat. Navíc se tyhle dvě nadání na sebe vážou. Líbá vás tak, že se vám podlamují kolena? Umí líbat pokaždé jinak, ale pořád krásně? V posteli vám to bude klapat, nemějte starost.

6. …je dobrý řečník

Psychologové nacházejí jistou spojitost mezi tím, jak se muž vyjadřuje, a tím, co potom dělá v posteli. Používá ten váš při mluvení gestikulaci? Zapojuje k vyjadřování ruce? Věřte, že je zapojí i v sexu. Komunikační schopnosti jsou důležité i v posteli.

7. …na sobě maká

Dobří milenci jsou ti, kteří se udržují fit. Je to poměrně logické. Dobrý milenec je mrštný, má výdrž a sílu. Není nic horšího, než když si muž neumí ženu rychle otočit a… No však víte.