Na filmu Bez kalhot si kritici chvílemi sice pěkně smlsli, ale jejich hlas nebyl nic oproti mocnému jekotu především dámských divaček. Ty vzaly kinosály útokem a hollywoodské pohádce plné odhalených sexy chlapů tak zajistily pokračování Bez kalhot XXL.

Podruhé se tak sice stane bez Matthewa McConaugheyho, který je prý už moc oscarový na to, aby ukazoval své vypracované svaly, ale jinak se můžete těšit na staré známé tváře. Respektive těla. Změna nastala také na režijním postu a Stevena Soderbergha nahradil relativně neznámý Gregory Jacobs.

Synopse nového příběhu je celkem prostá: Děj zasazený do doby tří let od prvního dílu nalézá ústředního hrdinu, vysloužilého striptéra s tváří Channinga Tatuma, uprostřed prací v jeho skromné nábytkářské dílničce. Vtom ale z rádia zaslechne písničku a uvědomí si, že „to“ má stále v sobě. Nezbude mu tudíž nic jiného než svolat starou partu Králů z Tampy a společně se vydat na poslední křížovou výpravu, u níž budou zase létat svršky vzduchem a nejedny dámské kalhotky budou vlhnout… Nebo aspoň tak nějak to vypadá podle první vypuštěné upoutávky, kterou si nyní můžete prohlédnout i vy.

V českých kinech si snímek odbude svou premiéru 12. července letošního roku. Doufejme tedy, že se bude jednat o chladnou etapu léta, protože tohle bychom asi nevydýchaly!