Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dámy, udělejte si z muže doktora: Víme, jaké sexuální polohy mají vskutku léčivé účinky!

Miláčku, potřebuji akutně uzdravit.

O tom, že sex působí blahodárně na náš organismus, není pochyb. Má příznivý vliv na psychiku, pomáhá likvidovat napětí. Určité sexuální polohy dokonce zabírají spolehlivěji než léky.

Při sexu jsou vylučovány endorfiny, tzv. hormony štěstí, které utišují všechny druhy bolesti. Bezprostředně před orgasmem stoupne hladina hormonu lásky, oxytocinu, v krvi až pětkrát.

Na jaké neduhy funguje léčba sexem?

Bolest hlavy, kocovina

Už žádné výmluvy, že vás bolí hlava. Položte se na záda, zvedněte nohy a roztáhněte je, jak nejvíce vám to půjde. Umožníte tím partnerovi hluboký průnik, promasírují se vám energetické dráhy propojené s ledvinami a játry. Nastartuje se metabolismus a hlava přestane třeštit. Nohy nahoře navíc podporují lepší prokrvení mozku, bolest odezní velice rychle.

Bolest zubů

Jak se zbavíte bolesti zubů, než se dostanete k zubaři? Pomůže vám sex ve stoje. Nechejte svého vyvoleného ve vzpřímené pozici a předkloňte se tak hluboko, abyste se prsty dotkla země. Když to nezvládnete, opřete se rukama o kraj postele. Dokonalé prokrvení hlavy ve spojení s erotickým prožitkem zaručeně odstraní nesnesitelnou bolest v čelistech.

Rýma, ucpaný nos

Chcete-li zatočit s rýmou, lehněte si na bok a vrchní nohu zvedněte. Ve stejném okamžiku přimějte muže, aby si vám obkročmo klekl na ležící stehno. Zvednutou nohu si zapřete o jeho rameno. Již během prvních pohybů ucítíte uvolnění v dýchacích cestách. Potom si dejte repete na druhém boku a kapesníky můžete zahodit, po rýmě nezbude ani památky.

Nespavost, stres

Převalujete se v posteli z boku na bok a nemůžete usnout? Vězte, že klasika to vyřeší. Hluboké zasunutí partnerova penisu při misionářské poloze zasahuje nejcitlivější body, které jsou svázané se srdcem a plícemi. Následně se vám začnou uvolňovat T-lymfocyty do krevního oběhu, zbavíte se nespavosti, rozpustíte stres a ještě posílíte imunitní systém.Premenstruační syndrom

Pokud jste podrážděné, přecitlivělé a máte depresivní náladu, zkuste si zarajtovat v pozici na koníčka. Nechte drahou polovičku ležet na zádech a sama se vyhoupněte do sedla. Při tomto způsobu milování můžete jednak kočírovat hloubku průniku, tak i tempo. Když k tomu přidáte jemné kroužení boky, nepříjemné premenstruační příznaky budou za chvíli fuč.

Prevence před záněty močového měchýře

Ženy trpící na záněty močového měchýře by se měly pravidelně nechat obšťastňovat zezadu. Klekněte si jako kočka na všechny čtyři a nastavte miláčkovi své pozadí. Špička mužova penisu zasáhne v této poloze body propojené s ledvinovými drahami. Uvidíte, že už nebudete mít problémy s onemocněními močového měchýře ani se zadržováním vody v těle.

Jak se vám líbí taková medicína?

Související články

Další články