Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dámy, tenhle pohled stojí za to: Božský Cristiano Ronaldo nafotil pořádně sexy kampaň a ukázal takřka vše!

Ronaldo se zase svlékal.
Zdroj: Twitter.com, Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Tak tohle potěší všechny fanynky portugalského hezouna. Možná ale i některé jeho fanoušky. Cristiano Ronaldo totiž předvedl novou kolekci svého spodního prádla CR7. Samozřejmě na svém dokonalém těle!

Tak tohle je pohled za všechny prachy! Cristiano Ronaldo je sice na marodce, ale stejně ví, jak vydělat pořádný balík peněz. Aktuálně si užívá se svojí novou dívkou Cassandrou Davis, ale i pracuje. Nafotil totiž svoji novou kolekci spodního prádla a jsou to fotky, ze kterých budou omdlévat všechny jeho fanynky, ale i fanouškové!

Ronaldo dříve fotil pro Emporio Armani, nyní to ale neplatí. Má svoji vlastní značku CR7 a rád pro ni vystavuje svoji naprosto dokonalou postavu. Tu on rád vystavuje všude, kde se dá, nejvíce pak při fotbalových zápasech, tam už je to skoro pravidlem.

Portugalec má za sebou parádní sezónu. S Realem vyhrál Ligu mistrů a s Portugalskem dosáhl na triumf na Euru 2016. Jeho kariéra je tak na vrcholu a všichni sportovní příznivci už se nemohou dočkat, až se opět vrátí na trávník a ukáže své umění!

Související články

Další články