Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dámy, tak tuhle přehlídku si nesmíte nechat ujít! Testosteron stříká na všechny strany!

Kdo je tento mladík? Australský topmodel!
+ Další 2 fotografie
V rámci Berlínské noci módy proběhla velmi zajímavá módní přehlídka, na které se po molu prošlo několik krasavců. A mezi nimi se předvedl i rakouský model Patrick Treffer. A největší radost z nich měl kdo jiný než ženy. Tento mladík totiž žádnou nenechal chladnou. Byla to tedy parádní podívaná.

Tuto přehlídku kolekce od Spitzenjunge prostě musíte vidět! Vypracovaná těla, kostičky na břiše, sexy pohled a ten nejvíc sexy model Patrick Treffer. Ten zahájil přehlídku jako král s korunou v červeném plášti s kožešinkou a mezi ostatními modely představil hit z nové kolekce spodního prádla pro muže.

Patrick je tváří této značky, a tak kdo jiný by měl zahajovat přehlídku než on. V závěru přehlídky se dokonce ukázal s návrhářem Robertem Hebestreitem na molu. Pánské prádlo není jenom senzační a sexy, ale také velmi pohodlné. Každý kus je vyroben z kvalitní německé látky. Prádlo Top boy prostě jede!

Mohlo by vás zajímat

Další články