Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dalších 6 fotek drsoňských ruských nácků: Růžová nazi mafie a pedofilní prznitelé malých holčiček

Ruští náckové, to je kapitola sama pro sebe.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Adolf by z nich tedy měl radost, to musíme uznat. Ruští drsoni, ze kterých se vám chce spíše brečet, než aby vám naháněli strach, to je výkvět tamního ultranacionalismu.

Mezi jejich běžné kratochvíle patří mlácení homosexuálů, přitom 90 % z nich jsou latentní gayové v růžových tričkách, mezi jejich odvážné kousky patří mačkání prsou opilých lolitek a hákový kříž mezi nohama.

Asi aby jim dodal koule. Které jim evidentně chybí.

O ruských neonacistech jsme už jednou psali a nechybí mezi nimi ani slečny, ale téhle výstavce by se skuteční ultras tak leda zasmáli a v base by si z nich udělali tak akorát náhražku toaletního papíru.

Není totiž nic drsnějšího, než se nechat vyfotit ve svém pokojíčku u rodičů se šálou kolem krku a večer pak sypat pomáhat mamince s nádobím a modlit se, aby je táta nezřezal za pětku z ruštiny ve škole. Nebo jedničku. Nebo vlastně nevíme, jak to tam mají. V Rusku je všechno postavené na hlavu.

Související články

Další články