Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Další zvrhlosti islamistů: Chtějí souložit s dětmi a žena je kus hadru. IS vydal manuál pro muslimky

Další zvrhlosti islamistů: Chtějí souložit s dětmi a žena je kus hadru. IS vydal manuál pro muslimky
Zdroj: Profimedia
Islámský stát, teroristická organizace, která touží na Středním východě (a pak po celém světě) zavést chalífát, vydal manuál pro muslimky, podle něhož by se měla řídit každá žena. Tak jsme se tady u toho od srdce zasmály a teď jdeme zmlátit Pavla Novotného, abychom si užily tu rovnoprávnost, když už jsme měly to štěstí a narodily se v Evropě. Protože tenhle dokument je fakt peklo.

Předně je třeba říct, že Islámský stát není žádný stát, je to skupina hovádek, která si chtějí zajistit pozornost a autoritu vyvoláváním děsu a zavedením tzv. chalífátu, což je něco jako teokracie, akorát s tím rozdílem, že radikálové z ISIS nemají o Koránu nebo islámu ani ponětí (a určitě ani neví z hlavy, jak se jmenovala Mohamedova matka, ale my tady v redakci ano, heč, a nemusíme si to ani googlovat, ale vsadíme se, že když zařvete během spánku na zakuklence z IS tenhle dotaz, začne blekotat, že to je Alláh, protože to je jediné slovo, které zná, hned po kalašnikovu, samozřejmě) a jediným jejich zájmem je udělat z lidí ovce jen proto, aby oni měli ve všem volnou ruku a bylo jim dovoleno vše, na co si vzpomenou.

Nebojí se vražd, teroru, zastrašování, vydírání a jako správní duševní mrzáci jdou po těch slabších a znevýhodněných. Postavit se muž proti muži v rovných podmínkách, to od člena IS nečekejte ani omylem. Nejspíš by byl totiž zabit. Kde se mu nenadělilo v hlavě a zejména v kalhotách, protože koule oni opravdu nemají, tam to dohání v dokazování si převahy a síly nad ženami, dětmi a zajatci.

Jak moc velké štěstí máte vy ženy, že jste se narodily v Evropě a můžete si číst tento článek s nohama na stole, zatímco manžel vám klohní večeři, protože má zrovna náladu, i když jste mu nařídila na zítra utáhnout kohoutky ve sprše, zavést děti na pyžamovou party a uklidit si v garáži "ten děsnej bordel, já to nechápu, jak tady můžeš něco najít", pochopíte hlavně tehdy, když si přečtete manuál pro správnou dívku, kterou zveřejnil Islámský (ne)stát.

Žena je podle nich zralá na vdavky ideálně už v devíti letech a pak celý život sloužit svému muži a rodit mu děti, samozřejmě s tím, že nějaké vzdělání je tabu, podstatná je víra a něco z matematiky, to asi aby si dokázala dobře spočítat, kolik pak dostane ran bičem, když bude neposlušná. Zajímavé na celém tohle manuálu ale je, že jeho autory jsou islamistky, tedy ženy stojící a bojující po boku extremistů, a to členky brigády Al-Chansáa.

Řádná manželka by také neměla vycházet z domu a samozřejmě pracovat, její povinností je pak padnout muži k nohám a nesnažit se s ním srovnávat, protože jestli se o to pokusí, společnost zmizí a celá se zhroutí. V tomto bodě bychom rádi podotkli, že tady u nás se tedy se samostatnými ženami nehroutí nic, zato právě státy Blízkého východu, kde islamisté operují, zažívají totální kolaps.

Manuál také zakazuje jakékoliv studium rozšířenější než naprostý základ, tedy pokud se to netýká náboženství či života proroka Mohameda, což je naprosto pochopitelná věc, neboť čím omezenější člověk, tím spíše si ho dokážete povodit lehce jak na vařené nudli a nikdy vám nebude klást odpor.

Bohužel pro ostatní muslimky, které žijí zdravý a rovnoprávný život se svými manžely a normálně se vzdělávají a třeba dokonce pracují i jako vědkyně, by se měl tento návod týkat i jich, ačkoliv nemají s islamisty nebo fanatičkami nic společného.

Manuál má přes čtyřicet stran a pokud máte zájem, můžete si v něm počíst tady, ale je celý v angličtině a není tam nic, co by vás překvapilo. Ženy nejsou ničím a jen plní roli nemyslící ovce, která musí být po vůli, rodit děti a nejlépe nebýt vůbec vidět, natož se ještě nějak projevovat. Na druhou stranu je třeba říct, že tohle ale není v Koránu její role, tam jsou si pohlaví rovna.

To jen radikálové a jejich služky potřebují stroje na plození dalších a dalších bojovníků džihádu, a nejlépe hned, jakmile začne ve třinácti letech menstruovat a stane se plodnou, protože osouložit dítě je přeci známka chlapství. A už jsme vám říkali, že v ISIS je jeden chlapák vedle druhého. To přece vidíte i z těch jejich videí, odvaha z nich přímo stříká

Ne?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy