Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Další zoufalí plagiátoři: Vágner s Löblem vykradli slavné video z YouTube, ale brutálně se sekli! Proč se jim směje celý šoubyznys?

Axis of Awesome se svým geniálním videem nasbírali skoro třicet milionů
zhlédnutí na Facebooku. Nazdárky z Čech to zaujalo natolik, že nápad
včetně řečí v úvodu vykradli, ale jaksi po lajdácku a hodně amatérsky.
Zdroj: YouTube

Synové slavných to mnohdy nemají snadné (až na autora textu, který to díky tatínkovi samozřejmě snadné má), ale Josef Vágner si svými dosavadními počiny doslova zadělává na mindrák, Tomáš Löbl zase jasně ukázal, že velkému šoubyznysu ještě nedorostl a jeho limity zatím končí u čurd na pražských muzikálových scénách.

Chlapci se rozhodli vykrást legendární hit z YouTube formace Axis of Awesome, která geniálně prokázala, kolik slavných hitů světové pop music a zejména refrénů stojí na čtyřech akordech a stejné harmonii.

Vágner s Löblem tak pro Blesk.cz natočili vlastní verzi (všimněte si, jak od australského originálu trapně okopírovali i úvodní řeči) na bázi českých hitů, což teenagerkám bez mozku možná stačí, ale příčetní čtenáři webu se dvojici vysmívají už v diskusi pod videem, muzikanti, kteří své práci rozumějí, si neberou servítky vůbec.

Nejlépe asi trapnost situace vystihl respektovaný hitmaker Ewy Farné (20) a dalších Marcus Tran (28), který se chlapců ptá, proč nekradou na úrovni: „Že se nám zmenšuje hudební jazyk, už víme, ale víte, co je průser? Že ti kluci použili blbý pecky, který vůbec nemají stejný harmonický základ, jako je to u autorů onoho fóru!

Vágner tak má za sebou po příšerném soundtracku k BabovřeskámLuckou Vondráčkovou (33) (která si ale podobné počiny může dovolit) další poměrně směšný počin a nezbývá než mu popřát více invence, jeho otci více špičkových rybářů než průměrných, jeho aureolou frustrovaných muzikantů mezi dětmi a Löbl by si měl rozhodně zopakovat hereckou průpravu, jeho předstíraný údiv, zejména otázka „jak na čtyři akordy?“ v úvodu celé šaškárny fungují herecky asi stejně jako Táňa Kuchařová (25) v seriálu Gympl, a to ještě Táničku hodně urážíme.

Související články

Další články