Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další zářez pro kontroverzního rappera Řezníka: Ze Slavíků se odhlásil Michal David

Český umělec je gurmán, který si krutou smrt na slovenském rožni jistě nezasloužil!
Zdroj: herminapress.cz

Nepamatujeme, kdy by českým hudebním průmyslem hýbal tak neskutečný skandál, jakým je vyřazení kontroverzního rappera Řezníka z ankety Hvězda internetu. Martin Pohl měl vyhrát hlasování, ale na poslední chvíli se jej pořadatelé rozhodli diskvalifikovat, odůvodnili to tím, že jeho tvorba je nevhodná a násilná. Pohl tak přišel nejen o symbolickou cenu, ale i o tu opravdovou, sto tisíc korun totiž není málo.

Spíše ale než věcná odměna ho naštval postoj, s jakým ho sestřelili z ankety, a to vzburcovalo nejen jeho fanoušky, ale i ty, kdož s jeho tvorbou nemají nic společného. Svého Slavíka vrací Matěj Ruppert, skupina Koblížci, podpořil ho Xindl X, z ankety se odhlásil Tomáš Klus a nyní i hitmaker Michal David (53), který má sám čtyři ceny.

"Distancuju se od Slavíka, protože je to zprofanovaná anketa. Pořadatel podle mě ovlivňuje výsledky a to už není fair play," oznámil svoje stanovisko Michal David pro deník Aha!. Někteří už vidí za hromadným protestem spíše pózy, ale nikdo nemůže Řezníkovi upřít, že byl opravdu podveden, a to, jak s ním zametli, je přinejmenším velmi podezřelé. Slavíky tak čekají ještě hodně perné chvíle.

Související články

Další články