Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další zájemce o divokou kopulaci: Po Matušovi otevřela prsatá představitelka lobotomického popu poklopec Zdeňka Macury!

Před rukou šmátralkou Marie Pojkarové by se měl mít raději každý muž
na pozoru.
Zdroj: youtube.com, Olga Hrušková
+ Další 4 fotografie

Poté, co zpěvačka Marie Pojkarová (58) nedávno téměř ručně uspokojila ex-kominíka Bohuše Matuše (40) přímo před kamerou v rozverném klipu „Láska je nádherná“, přichází se svým novým uměleckým kouskem. V hlavní roli tentokrát nebude nikdo příhodnější než český paletový král a samozvaný spasitel Ivety Bartošové (48) – Zdeněk Macura (39).

Ten už má postavený svůj azylový domeček z palet, do kterého může přijít jakákoliv týraná zájemkyně o krátkodobé přístřeší. Chaloupku přišla obhlédnout právě i nejslavnější představitelka lobotomického popu u nás, paní Marie a rozhodla se, že v ní musí stůj co stůj natočit své nové video. Během sezení na zápraží se však Macurovi rozjel zip u montérek, a tak hrozilo, že se stejně jako Matuš dočká okamžitého ručního uspokojení!

„Vůbec nevím, čím to je, že kdykoliv se přiblížím k nějakému chlapovi, začne se mu sám od sebe otevírat poklopec. Jeho azylová chaloupka je nicméně pěkná a příjemná. Myslím, že sex by se tam dal určitě provozovat. Ale pohodlnější by to určitě bylo na mezi před chaloupkou, zvláště teď, když je tak hezké počasí a máme to jaro,“ romanticky se zasnila Marie, které se díky jejímu prvnímu slavnému klipu přezdívá „Paní pejsková“.

Že by se však časem do paletového domku pro týrané nebožačky dostala sama Pojkarová? „Kdyby mě někdo začal týrat, okamžitě bych ho zmlátila, takže mně nějaké týrání opravdu nehrozí,“ dodává ostřílená ranařka a odvážná znalkyně tajemství mužských poklopců.

Související články

Další články