Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další video šílené Julči: „V metru mě napadli na objednávku!“ Jak to bylo s nahým ježděním na kole, házením fekálií a mlácením novinářů? Řekla úplně všechno!

Divoká členka tzv. holubí letky paní Júlia Kusková Klímová, kterou proslavilo divoké video z pražského metra, se včera před naším šéfredaktorem rozpovídala nejen o událostech posledních dnů, kdy sprostě napadala cestující v pražském metru, kterým i vyhrožovala, a následně zaútočila na štáb TV Nova.

Redakci eXtra.cz včera kontaktoval účastník konference v luxusním hotelu Yasmin v Praze 1 s tím, že žena, které je plný internet, je v prostorách hotelu a chystá se na raut.

Júlii následně vyzpovídal jak náš šéfredaktor, tak novináři dalších periodik a padaly skutečné perly jak o jejím duševním stavu a domnělém alkoholismu, tak o životních peripetiích této pozoruhodné ženy.

Vše najdete v tomto videu, které vás nechá nahlédnout do duše nové celebrity, jež se po „tiskové konferenci“ v luxusním hotelu před zděšenými hosty akce v klidu odebrala na další raut, tentokrát na akci Czech design, kde z ní museli mít velkou radost.

Připravujeme o Julče další materiály!

Související články

Další články