Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Další útok separatistů: Sestřelili dvě ukrajinské stíhačky v místě pádu malajsijského letu MH17!

Bojové letouny prolétavaly nad oblastí Doněcku, stejně jako let č. MH17.
+ Další 2 fotografie

Sestřelení dvou vojenských ukrajinských letounů dnes odpoledne potvrdila agentura RIA Novosti, a to na základě prohlášení proruských separatistů a stejně tak prohlášení ukrajinské armády, že postrádá dva bojové stroje, o které přišla na východní Ukrajině.

Dvě ukrajinské stíhačky byly dnes sestřeleny povstalci právě v těch místech, kde se minulý čtvrtek zřítil Boeing 777 malajsijských aerolinek. Let č. MH17 letící z Amsterodamu do Kula Lumpuru byl zasažen raketou země-vzduch u vesnice Grabovo poblíž Doněcku.

Oba ukrajinské bitevní stroje Suchoj Su-25 byly povstalci zasaženy a piloti se z nich katapultovali, nyní je hledají armádní záchranáři. Právě podle původní teorie měli minulý čtvrtek separatisté mířit na vojenský letoun, ale český zbrojní expert Štefec toto tvrzení vyvrátil s tím, že systém Buk, kterým bylo letadlo sestřeleno, disponuje zařízením na rozpoznávání jednotlivých letounů.

Mohlo by vás zajímat

Další články