Extra.cz vás informovalo o kauze, kdy měla údajně modelka Taťána Makarenko (23) předat Daně Převorovské po akci Miss Face 2012 menší sumu peněz, než se dohodly. Makarenko tvrdí, že Dana dostala částku na léky, na které se domluvily, a přístroj, jenž byl původně pro ni a který už nepotřebovala, měl jít do Klubu pro nemocné cystickou fibrózou.

My jsme se dozvěděli další skutečnosti o tom, jak probíhalo předání peněz paní Daně Převorovské. „Přijela jsem sama na svátek 26. prosince 2012, kde jsem peníze – 25 000 Kč – předala paní Daně. Ta byla doma i se svou sestrou. Bohužel to předání neproběhlo úplně nejšťastněji,“ říká Makarenko s tím, že během setkání došlo k hádce, při které padala na adresu Taťány slova toho nejhrubšího kalibru.

Makarenko, která celou záležitost už předala svému právníkovi, je ze situace naprosto nešťastná. „Naším cílem bylo paní Daně pomoci v rámci našich možností. Další peníze, které si nárokuje, už řešíme s mým právníkem. Je opravdu smutné, že se snažíte pomoci nemocnému a on vás v podstatě osočí, že dostal málo, a chce víc. Konkrétně v tomto případě nám sama Dana po skončení soutěže řekla, že by si z té částky doplatila své úvěry a závazky, což nám přijde naprosto absurdní,“ uvádí pořadatelka soutěže. Ta dokonce zvažuje podat na Převorovskou trestní oznámení.