Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Další těhule! Tohle sexy tělo musí slézt z mola, Kurková je už ve čtvrtém měsíci!

Karolína bude podruhé rodit.
+ Další fotografie
Tak už je to oficiálně venku! Topmodelka Karolína Kurková je těhotná. Že by k Tobinovi přidala s manželem Archiem dalšího chlapáka?

Kurková prý bude dvojnásobnou maminou, alespoň to tvrdí New York Post. „Čekají s Archiem druhého potomka, chtěli sourozence pro pětiletého Tobina. Oba jsou nadšení, že se jejich rodina rozroste na čtyři,“ píše deník. Nicméně mluvčí české krásky zprávy o miminku o víkendu, kdy vyšly, nepotvrdil. Zprávu však potvrdila sama modelka, která na Facebooku zveřejnila i fotku rostoucího bříška. „Chci se s vámi podělit o svoji novou radost,“ napsala k fotce.

Rodačka z Děčína je podle deníku na začátku druhého trimestru, druhé dítě by se jí tak narodilo ještě letos. Přitom ještě před několika měsíci Kurková tvrdila, že její syn si sice přeje bratříčka nebo sestřičku, druhé těhotenství však není aktuální.

„Neptá se na to pořád, ale bavíme se o tom. V současné době neplánujeme druhé miminko, ale mohu vám prozradit, že Tobin nezůstane jedináček,“ řekla na podzim v rozhovoru pro Elle. Situace se ale očividně změnila.

Mohlo by vás zajímat

Další články